Služby

Přestěhujte se s Mamuty


O stěhování nikdo moc slyšet nechce, a pokud to není nezbytně nutné, tak se do toho ani nikdo moc nehrne. Však všichni známe to slavné pořekadlo, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. Jenomže v dnešní době je všechno úplně jinak, než tomu kdysi dávno bývalo. V současné době se totiž dá přestěhovat velmi jednoduše s úsměvem na tváři a příjemnými vzpomínkami. Jak je to možné? Stačí oslovit profesionály na stěhování Praha 7 a hned se vám bude snadněji plánovat. Zajistí totiž kvalitní, rychlé a bezproblémové stěhování domácností, firem a dokonce i velmi těžkých břemen po celé České republice. Mamut je právě firma, která zajišťuje tyto prvotřídní služby.

stěhovací vůz

Stěhování domácností probíhá rychle a kvalitně

V první řadě vás navštíví technik. To je úplně první kontakt, nicméně nesmírně důležitý, jelikož zde se domluví veškeré podmínky, vaše přání a sestaví se časový harmonogram stěhování. Již nyní bude jasné, kolik bude zapotřebí pracovníků, jaký se zvolí dopravní prostředek na převoz, případně demontáže nábytku a další náležitosti. Co je ovšem daleko zajímavější, to je i vypočtená cena, která se pro vás rozhodně měnit nebude. Tato cenová kalkulace je předem daná, a pokud se všemi podmínkami budete souhlasit, tak nic nebrání tomu, abyste podepsali smlouvu. Tato návštěva technika je zdarma.

stěhování

Různé možnosti stěhování

Stěhování Praha 7 připravilo pro své zákazníky několik možností, jak se mohou přestěhovat podle svých představ.

  • Express samonakládka – skoro všechno si zařídí sami, kromě převozu, na to bude přidělený řidič, v tomto případě to znamená nakládku a vykládku. Má to ovšem nevýhodu, že v tomto případě se na stěhování nevztahuje pojištění. A také není zapotřebí návštěva technika.
  • Klasické stěhování – veškerý průběh stěhování zajistí firma Mamut i s následnou demontáží a montáží.
  • Stěhování na klíč – tady již nemáte vůbec žádné starosti. Jen na schůzce s technikem se domluvíte na předání klíčů a zbytek je již na stěhovací firmě. To zní jako super plán.