Zboží

Celoroční venkovní vířivky s úsporným provozem


Mít doma k dispozici vlastní vířivku už se dnes nepovažuje za žádný luxus, ale za běžnou záležitost. Je prokázáno, že pravidelný relax ve vířivce má velice pozitivní účinky na naše zdraví. Působí blahodárně nejen na naše tělo, ale také na naši psychiku. Proto výrobci přicházejí stále s novými typy a vylepšeními.

  • V současné době si můžeme pořídit vířivku do interiéru i do venkovních prostor.

domácí vířivka

Na první pohled by se mohlo zdát, že budou celoroční venkovní vířivky energeticky náročné. Není tomu tak. Příkladem jsou vířivky Villeroy&Boch, které jsou vybavené systémem JetPak. Díky tomuto systému jsou tyto vířivé vany úspornější a také odolnější. Tato technologie je založena na maximálním omezení potrubí. Oproti běžným vířivkám se zde využívá o 90 % méně potrubního systému a zároveň jsou trysky mnohem účinnější. Výsledkem je minimální únik vody a vzduchu. O udržení tepla se postará kromě efektivně vedených trubek také celoplošná pěnová izolace.

  • Díky tomu se dají tyto vířivky využívat celoročně i ve venkovních prostorách.
  • Vířivka může být instalována na zahradě, na terase nebo kdekoliv jinde, kde pro ni najdete vhodné místo.

Ideální řešení pro soukromé i komerční účely

Celoroční venkovní vířivky Villeroy&Bochjsou vhodné nejen pro běžné využívání, ale také pro komerční účely. Tento typ vířivek se dá přizpůsobit jakémukoliv provozu a zvládnou i vysokou zátěž.

úsporná vířivka

  • Ekonomický provoz není jediným bonusem těchto moderních vířivek.
  • Dalším výjimečným prvkem je technologie filtrování.

Kartušové filtry obsahují koloidní stříbro a aktivní kyslík. Tím pádem je zajištěna ve vířivce křišťálově čistá voda. Oceňována je také odolnost vířivek Villeroy&Boch. K ní přispívá především použitý materiál. Trysky jsou vyrobeny z nerezové oceli. Tím pádem nedochází k praskání nebo únavě trysek, tak jak tomu bývá u plastových prvků, využívaných v jiných typech vířivek. Nerez také dodává vířivce luxusní vzhled.