Zboží

Použité lešení je bezpečnější

Ke stavební práci je zapotřebí mít nejen zodpovědné spolupracovníky a pomocníky, ale také konstrukci, která umožní dostat se pohodlně, a hlavně bezpečně do všech zákoutí ve všech výškách. Trubkové lešení je součástí každé stavby, která vyžaduje práci ve vyšších sférách.

konstrukce

  • Tato konstrukce má ale především pro soukromé osoby jednu velkou nevýhodu.
  • Po skončení všech prací je problém s uskladněním.
  • Ne každý disponuje velkou stodolou nebo garáží, kde by spousta trubek a podlážek nikomu nepřekážela.

Proto je nepraktické si lešení kupovat.Je rozhodně lepším řešením si ho jen zapůjčit. Přináší to s sebou i další výhody. Firmy, které se na tuto problematiku specializují, mají ve svém týmu odborníky, kteří jsou schopni tuto konstrukci postavit prakticky kdekoliv. Špatné ukotvení by totiž mohlo ohrozit nejen vaše zdraví, ale i váš život. Dalším pozitivem je dovoz a odvoz přímo na místo určení. Stačí firmě zadat své požadavky a pak už jen počkat na dokumentaci a odbornou montáž.

  • Stavební společnosti tyto služby využívají především u atypických staveb, kterými mohou být opravy kostelů, věží nebo historických domů.

Odborník zajistí bezpečnost

Věci, které se rozhodneme si pořídit, chceme většinou zcela nové a nepoužité. Zajímavé je, že u těchto konstrukcí je tomu právě naopak. Každý odborník vám potvrdí, že právě použité trubkové lešení je mnohem oblíbenější a také bezpečnější. Je to jistě logické. Na trubkách se už po použití na první stavbě vytvoří lehká rez, která je v tomto případě vítána. Povrch se stane mírně hrubým a to zajistí, že upínací spojka drží přesně na svém místě. Nesjede po hladkém povrchu.

dům

  • Nové lešenářské trubky a upínací spojky jsou z výroby naolejované.
  • Zkušený lešenář s tím počítá a dokáže odmastit vše tak, aby se celá konstrukce nestala nestabilní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup