Služby

Potřebujete dílenskou skříň?„Plechová skříň“!?
„No a co, to si chceš povídat o něčem tak nezajímavém“?
„Prostě ji potřebuji do dílny“!
„No tak si otevři internet, tam najdeš všechno a už pojď změnit téma“.

větrané skříně

Plechové šatní skříně ( z ocelového plechu) jsou univerzálním řešením kupříkladu pro veřejné šatny a převlékárny, používají se také v aquaparcích; je vhodné je použít všude tam, kde je velká koncentrace lidí a kde je potřebná snadná údržba, bezpečnost proti násilnému vniknutí a také mechanická odolnost.

Jsou to velmi kvalitní výrobky a v posledních letech se dostaly na značně vysokou estetickou úroveň, tudíž je možno je používat i v prostorách fitness nebo relaxačních středisek a moderních sportovišť. Osvědčily se také ve školách a učilištích, kde svojí nízkou pořizovací cenou, jednoduchostí, nezničitelností, snadnou údržbou a možností dobrého uzamknutí splňují všechna potřebná kritéria.

sklad papíru

Další uplatnění najdou ve výrobních prostorách pro uložení nářadí, součástek, přípravků nebo nástrojů, v kancelářích pro archivaci různorodého materiálu, ve zdravotnictví pro uložení zdravotnického materiálu anebo v supermarketech.

Celá řada tohoto dílenského vybavení je určena také pro servisy, laboratoře, sklady a archivy, zkrátka všude tam, kde je potřeba udržet pořádek a určitý systém.
No, a jak je patrno z úvodního rozhovoru, tohle zboží uvítá skoro každý doma ve svéhttps://poruba.ostrava.cz/cs/radnice/urad/odbory/odbor-bytoveho-hospodarstvi-a-udrzby-budov/zivotni-situace/pronajem-garazi-v-majetku-statutarniho-mesta-ostravy-svereneho-mestskemu-obvodu-poruba-smo2013mob-porubaa především v dílně k uložení veškerého potřebného nářadí.

brusičská dílna

Vybrané výrobky mohou být dovybaveny doplňkovou výbavoupodle potřeb každého zákazníka. Lze je doplnit policemi, zásuvkami, panely na nářadí, věšáky, háčky, popřípadě tyčí na ramínka, zkrátka je možnost variabilního vnitřního vybavení a uspořádání. Lzetaké vypracovat nabídku přesně podle vašich představ.

Skříně bývají jedno, dvou i třídveřové, svařované, v různých velikostech, barvě i povrchové úpravě. Zabezpečení je provedeno buď zámky visacími, anebo cylindrickými se dvěma klíči.

Určitě si vyberete – z mnoha modelů a podle vašich finančních možností!