Služby

Pomoc kámošům za všechny prachy

Čím čertu dobře, peklem se ti odmění! Určitě to znáte. S nejlepším svědomím a vědomím jste slíbili pomoc kamarádovi s opravou, malováním nebo úklidem bytu a ouha, v zápalu práce jste rozbili a zničili věc jemu nejcennější. Jak z trapné a choulostivé situace ven?

n-joy.cz_ergo_cz_uvodni

Řešením, výhodným pro obě strany, je pojištění odpovědnosti za škodu. Pojištění odpovědnosti vám pomáhá předejít nešťastným nehodám, které by vás v mnohých případech mohly vyjít pěkně draho. Ať si dáváte pozor sebevíc, někdy se prostě všechno uhlídat nedá a kalamita, nachystaná každodenním životem, je na světě.

Kamarádi buďme, ale dluhy si plaťme!

Pojištění odpovědnosti pro občany se totiž vztahuje na odpovědnost pojištěného za škodu způsobenou činností, která je v občanském životě běžná a chrání spolu s pojištěným automaticky i celou jeho rodinu. Tedy i na „pomoci kamarádům“.

Výhodou této pojistky je celosvětová platnost (jste chráněni i během dovolené či jiného běžného pobytu v zahraničí) a skutečnost, že se pojištění sjednává vždy bez spoluúčasti. V reálu vás tedy nebude stát způsobená škoda ani korunu a vše za vás uhradí ERGO pojišťovna.

n-joy.cz_ergo_cz_01

Na zemi i ve vzduchu

Pojišťovna ERGO má v Česku již 25letou tradici, a proto svým klientům poskytuje výhody stabilního a zkušeného prostředí. Nemusíte se tedy bát, že by vás nechala na holičkách i v této situaci. Pojištění odpovědnosti vám sjedná ve formě, jak pro občany, tak i pro zaměstnance. Její exkluzivitou je pak pojištění odpovědnosti přímo pro piloty. Není tak třeba polemizovat, zda chcete svým kámošům „helfnout“ na zemi, nebo ve vzduchu.

5/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup