Služby

Pomoc kámošům za všechny prachy

Čím čertu dobře, peklem se ti odmění! Určitě to znáte. S nejlepším svědomím a vědomím jste slíbili pomoc kamarádovi s opravou, malováním nebo úklidem bytu a ouha, v zápalu práce jste rozbili a zničili věc jemu nejcennější. Jak z trapné a choulostivé situace ven?

pojištění

Řešením, výhodným pro obě strany, je pojištění odpovědnosti za škodu. Toto pojištění vám může pomoci, předejít různým nešťastným nehodám, které by vás jinak mohly vyjít poměrně finančně draho. Protože i když jste opatrní sebevíc, někdy se zkrátka stane nenadálá nehoda, kterou prostě nelze předpovídat, ale zkrátka každodenní život, ji může přinést.

Kamarádi buďme, ale dluhy si plaťme!

Hlavním principem pojištění občanské odpovědnosti je, že chrání pojištěného před škodami, které by mohl způsobit v běžném životě (shozený regál v obchodě, neúmyslně způsobené zranění…). Samozřejmě nezabrání tomu, aby se to stalo, ale pomůže vám řešit finanční odškodnění. A vztahuje se automaticky i na rodinu pojištěného.

Výhodou této pojistky je její platnost po celém světě (můžete ji tedy využít během dovolené či i jakéhokoliv jiného pobytu v zahraničí) a skutečnost, že se pojištění sjednává vždy bez spoluúčasti. V reálu vás tedy nebude stát způsobená škoda ani korunu a vše za vás uhradí ERGO pojišťovna.

pojistka

Pojištění ve vzduchu i na zemi

Pojišťovna ERGO má v České republice opravdu dlouhou tradici (již více jak 25 let), a proto svým klientům může nabídnout jistotu zkušeného a také stabilního prostředí. Nemusíte se tedy bát, že by vás nechala na holičkách i v této situaci. Pojištění odpovědnosti si u nich můžete sjednat ve formě, jak pro běžné občany (pojištění občanské odpovědnosti), tak i zaměstnanecké (pojištění odpovědnosti pro zaměstnance). Jedinečností u ERGO pojišťovny je pak speciální pojištění odpovědnosti určené pro piloty letadel. Není tak třeba polemizovat, zda chcete svým kámošům „helfnout“ na zemi, nebo ve vzduchu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup