Služby

Pomaturitní studium 2019/20 – Poslední volná místa!

Podle astronomických hodin už tady máme podzim a taky za okny už to tak pomalu začíná vypadat. Pestrobarevné scenerie, sbírání kaštanů, příjemný chlad, které polechtá nos, ale pod svetr ještě nevleze.
A co měsíc září a říjen znamená pro Jazykovou školu Brno PELICAN? Přece čerstvý začátek se studenty navštěvující pomaturitní studium jazyků!
Správně, začali jsme sice už na začátku září, dnešním článkem však chceme zdůraznit, že není pozdě se ke studiu přihlásit ani v průběhu října. Nezachutnala Ti vysoká? Vyděsilo tě strávit 3 roky studiem oboru, kterým si nejsi jistý?
Nebo jsi prostě jen po maturitě prospal prázdniny, a ještě stále nevíš, co dál? Skvělá zpráva je, že v našich třídách se ještě pár volných židliček najde. Neztrácej čas a přijď za námi studovat jazyky. Bude to pomaturitní studium angličtiny nebo němčiny?

111

Co Tě v pomaturitním kurzu jazyků čeká

Kolem jazykových škol a studia na nich panuje spousta mýtů a zavádějících informací. Pojďme si dnes ujasnit, jak vlastně takové kurzy angličtiny a němčiny v intenzivní pomaturitní výuce vlastně vypadají.
Jak je výše zmíněno, jedná se o intenzivní jazykový kurz. Podobně jako jsi zvyklý ze střední školy, budeš do výuky docházet každý všední den, a to na 4 vyučovací hodiny denně. Fyziky ani dějepisu se u nás ale bát nemusíš – jedině snad, že byste se s lektorem vrhli po hlavě na Archimedův zákon v angličtině!
Každý den tak budeš věnovat dostatečný čas tomu, abys zlepšil své jazykové dovednosti. A ač se 4 hodiny mohou zdát ze začátku až příliš, věř, že nudit se u nás nebudeš. Zkušení lektoři střídají výuku konverzací, gramatiky, zapojují inovativní pomůcky a pracují s online materiály.
Studenti společně navštěvují cizojazyčné akce a sledují spolu s horou popcornu cizojazyčné filmy. Zkrátka – v jazyce se u nás rozhodně neutopíš, jen se do něj pořádně ponoříš a my Tě v něm naučíme plavat, slibujeme, jakože se PELICAN jmenujeme!

221

Výběr z několika jazyků + kurz dalšího jazyka zdarma

V letošním roce jsme otevřeli pomaturitní studium němčiny a angličtiny. Na výběr máš tedy ze dvou hlavních jazyků, nicméně – tím se u PELICANa nekončí.
Jelikož víme, že v dnešní době jsou jazykové znalosti více než důležité, a se znalostí jednoho jazyka už dnes nikdo až tak moc neohromí, rozhodli jsme se dát našim studentům možnost naučit se za jeden školní rok hned jazyky dva.
Jestliže se tedy staneš novým pelikánem – a pomaturitní kurz v Brně u nás začneš navštěvovat, získáš od nás ještě kurz druhého jazyka zdarma. Jedná se o klasický kurz 1x týdně 90 minut. Letošní studenti mají na výběr mezi kurzy španělštiny, ruštiny, francouzštiny, němčiny a angličtiny. Jaký jazyk si zvolíš Ty?

Další výhody

Velké mýty panují kolem zachování statusu studenta. Skvělou zprávu pro Tebe máme, jestliže jsi čerstvým letošním maturantem, tedy – maturitu jsi úspěšně složil v roce 2019, ať už to bylo v květnu nebo teď v září.
V tomto případě Ti totiž status studenta garantujeme – a to se zachováním všech jeho výhod. Ke statusu studenta od nás ještě získáš ISIC kartu zdarma, to abys mohl všechny ty studentské výhody bez problémů využívat, ať už to bude sleva na jízdné, sleva do vybraných obchodů, kulturních institucí a na nejrůznější akce, na kterých nesmíš chybět!

331

Je pro Tebe po přečtení článku pomaturitní studium trochu menším tajemstvím? Pokud máš ještě jakékoliv dotazy, neváhej se na nás obrátit. Sídlíme v centru Brna na Lidické 9 a moc rádi Tě uvidíme – a zapojíme do naší pelikání party. Tak nezapomeň. Poslední místa v našich lavicích se rychle zaplňují!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup