Služby

Ubytovna Milovice


Pokud hledáte levné, a přitom dostatečně komfortní ubytování ve Středočeském kraji, okrese Nymburk, pak je dobrým tipem Ubytovna Milovice. Tuto ubytovnu najdete v klidné a málo frekventované části města a můžete ji bez problémů využít pro možnost dlouhodobého i krátkodobého ubytování.

  • Ubytovna Milovice je určena i pro menší a větší pracovní kolektivy nebo zaměstnance stavebních, montážních či jiných firem.
    • Jestliže využijete možnost nabízeného dlouhodobého ubytování, pak vám bude pochopitelně poskytnuta zajímavá sleva.
    • Tato nabídka platí i pro stálé firemní zákazníky, kteří mohou počítat i s individuálními podmínkami dle oboustranné dohody.

pokoje1

Ubytovna Milovice nabízí dvou až pětilůžkové pokoje

Pokoje v ubytovacím zařízení Milovice jsou zařízené tak, aby ubytovaným skutečně nic nechybělo. Ve dvou až pětilůžkových pokojích je i dostatek úložných prostor pro možnost delšího pobytu. Kuchyňka je společná pro všechny ubytované a sociální zařízení ve většině případech také. Některé pokoje mají ale sociální zařízení vlastní. Pro delší pobyt je možné využít i pračku ve společných prostorách.

  • Pro ubytované je k dispozici bezplatné WIFI připojení.

Ubytování pro pracovní kolektivy i jednotlivce

Ubytovna Milovice nabízí dostatečný komfort jak pro pracovníky stavebních či jiných firem, tak i pro běžné turisty, kteří potřebují na svých cestách základní vybavení pro přespání a načerpání nových sil.

pokoje05

  • Další výhodou tohoto ubytování je parkování, které je přímo u vchodu ubytovny.

Ubytování je tedy vhodné prakticky pro každého, kdo zavítá do Milovic a potřebuje nenáročné bydlení se základním komfortem. Díky zmíněné ideální poloze v klidné části Milovic vám bude zaručen klid a zajištěna pohoda při vašem odpočinku.

  • Přesto, že je ubytovna situována přímo v centru města, je v okolí dostatek zeleně.