Zboží

Oblečení, které bude vaší postavě lichotit


To, že správný výběr oblečení dokáže s postavou udělat v mnoha případech doslova zázraky, je známou pravdou. Ženy mají v této oblasti velkou výhodu širokého výběru různých druhů oblečení. Mohou být tedy nejen každý den jiné a originální, ale také mohou vhodným výběrem tak trochu opravit přírodu.

 • Velké možnosti v tomto ohledu přinášejí dámské šaty, které se dají nosit prakticky po celý rok a pro každou příležitost.

Při jejich výběru se můžeme řídit například módními trendy. Některé modely mají takzvaný „jepičí život“ a na výsluní zájmu se dlouho neudrží. Jsou ale takové typy šatů, které z módy nikdy nevyjdou.

svetr

 • Pokud chcete vsadit na jistotu, pak jí mohou být zavinovací šaty.
 • Proč se právě zavinovací šaty udržely v popředí zájmu jak módních návrhářů, tak i samotných nositelek?
 • Je to jednoduché.
 • Jejich obliba tkví v tom, že dokáží lichotit každé postavě.

Zavinovací šaty https://tuule.cz/c/saty mohou zakrýt objemnější boky nebo je naopak zvýraznit. Kouzla s nimi můžeme dělat i v oblasti poprsí. Právě překřížení látky v těchto partiích vytvoří každé dámě dokonalý dekolt.

S čím se dají šaty kombinovat?

Jednou z častých otázek je, jaké svrchní oblečení nosit v chladném období v kombinaci se šaty. V dřívějších dobách bylo nepřijatelné, aby šaty zpod kabátu vykukovaly. Dnešní módní trendy jsou v této oblasti mnohem více benevolentní a dovolují prakticky vše. Jen je třeba dobře kombinovat jednotlivé barvy.

 • Ideální je, pokud si dáma pořídí jednobarevný kabát v neutrálním odstínu.
 • V tomto případě si může svůj šatník vybavit tolika typy a střihy šatů, že může být každý den jiná.
 • Co ale stále paní Móda nedovoluje, je nošení bundy k šatům.

Dámská čepice je dokonalým módním doplňkem

Celý outfit mohou pozvednout vhodně vybrané doplňky. Především v zimním období máme mnoho možností výběru. Doplňky https://tuule.cz/c/doplnky nás mohou totiž nejen ochránit před chladem, ale také dodají patřičný šmrnc. A to nejsou zdaleka všechny výhody.

 • Jsou prvky, které dokáží dokonce ubrat několik let.
 • Například zimní čepice.

Pro někoho méně významný doplněk zimního oblečení. V tomto ohledu dělá mnoho lidí závažnou chybu. Je totiž prokázáno, že právě hlavou odchází z těla nejvíce tepla. Zkuste spojit tedy příjemné s užitečným. Dámská čepice pomůže udržet vaše tělo v teple. Dalším bonusem je, že se v ní budete cítit dobře a komfortně. Navíc vám bude slušet. Aby byly všechny tyto podmínky splněny, je třeba vybírat tyto doplňky pouze v obchodě, který nabízí nejvyšší kvalitu.

 • Jakou barvu zimní dámské čepice vybrat?
 • Vzhledem k tomu, že její pořízení není finančně náročné, můžete si do svého šatníku zakomponovat více kousků a pak je kombinovat podle nálady nebo podle příležitosti.

čepice

Svetr, který sluší a navíc nekouše

Nejen v zimním období oceníme kvalitní svetr. Možnosti výběru jsou velice široké. A to nejen ve střizích a vzorech, ale také ve výrobním materiálu. Velké výhody přinášejí svetry https://tuule.cz/c/svetry, jejichž základem je akryl.

 • Svetr, který je cca z poloviny vyroben z akrylu, je mnohem méně finančně náročný nežli například celovlněný výrobek.
 • Proto si za stejnou cenu můžeme vybavit svůj šatník více kousky.

Navíc je akryl mnohem příznivější v naší pokožce. Mnoho lidí nesnáší vlnu z důvodu „kousavosti“. Akryl tuto nepříjemnou vlastnost nemá. Při uskladnění se také nemusíte obávat nájezdu molů. Akryl jim prostě nechutná. Další výhodu akrylových svetrů zjistíte při údržbě. Po vyprání snadno a rychle schne, a navíc se nemačká.

Dlouhý svetr jako univerzální vrchní oblečení

Kromě klasických svetrů (s rolákem či bez) jsou v současné době velice trendy dlouhé svetry na zip či knoflíky, které dosahují někdy až ke kotníkům a mohou suplovat kabát nebo bundu. Navíc se dokonale hodí jak k sukním, šatům, tak i ke kalhotám každého střihu. Dokonalý outfit vytvoříte například s klasickými džínami, tak i s letními kalhotami s délkou do půli lýtek. Skvěle se dlouhý svetr shodne také s legínami.

 • Tím je řečeno, že tyto svetry jsou univerzálním vrchním oblečením, které je možné nosit po celý rok.