Zboží

Návrat k přírodě

Při různých úpravách a snahách o ozvláštnění našeho interiéru už jsme vyzkoušeli snad všechny možné materiály. Na počátku byly pochopitelně materiály přírodní, jakými jsou kámen a dřevo. A ještě před tím si lidé stavěli svá obydlí ze všeho, co našli kolem sebe. My jsme pokročili mnohem dál a po těchto přírodninách jsme začali používat i různé umělé hmoty neboli plasty a také výrobky z papíru.
o Postupem času jsme však přišli na to, že ty přírodní materiály mají něco do sebe, a tak se k nim začínáme navracet.
o Na samý počátek asi už nepůjdeme – přeci jen trávu a mech už vynecháme.

okno

Vkusný luxus

Co je ale v dnešní době čím dál žádanější, to jsou výrobky ze dřeva. Ze dřeva se používají různé vkusné doplňky nebo se stavějí i celé domy. Tento přírodní materiál se stal znakem luxusu a vkusu.

o Navíc vyvolává příjemné pocity
– útulnost
– bezpečí
– teplo domova.

Majitelé domů si začali pořizovat moderní dřevěné prvky na své domy. A nejsou to žádné náhražky, které se jen jako příroda tváří. Jedním prvků, které jsou nyní opravdu trendy, jsou dřevěné rolety. Tento doplněk není jen krásným designovým nápadem, ale má také své praktické funkce.

o Ochrana před povětrnostními vlivy.
o Tepelná i zvuková izolace.
o Možnost regulovat intenzitu světlení.
o Lepší zabezpečení nemovitosti.

Luxusně vyhlížející dřevěné rolety můžete ovládat buď mechanicky nebo elektrickou cestou. Možnost použití elektrické energie nabízí pochopitelně dálkové ovládání. V tomto případě máte opět dvě možnost volby.

žaluzie

1) Instalace vypínače.
2) Ovládání bezdrátové.

Rolety, které jsou vyrobené ze dřeva, nacházejí skvělé uplatnění například v historických zástavbách, kde proti nim nemají žádné námitky ani jinak velice přísní památkáři. Najít je ale můžeme prakticky všude. I v luxusních novostavbách, kde dodají onu pověstnou třešničku na dort.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup