Zboží

Naučte se strategii

Pokud pokeru přijdete na chuť, pak se musíte naučit tuto hru také dobře zvládnout a především takticky myslet nejen za sebe. Máte už základy za sebou? Pak přistoupíme k dalším krokům.

žetony

Nejprve máme jednu otázku pro nováčky
Je to pro vás zábava anebo chcete hrát pro peníze? Dlouhodobý úspěch totiž sebou nese čas a úsilí. Jak by řekla vaše babička: „Bez práce nejsou koláče!“ A tady to platí obzvlášť. Už máte jasno? Tak budeme pokračovat.

Správná rozhodnutí = uspokojivý výsledek
I ti nejlepší na poli této hry zažívají své období na dně. Nikdy nemůžete čekat, že zvítězíte v každém zápasu. Tohle je totiž trochu jiný sport. Souboj mozků bývá velmi zajímavý už jen pro pozorovatele. Vaším cílem by mělo být pokaždé hrát co nejlépe. Tato cesta vám tak často přinese vítězství. Vaše schopnosti budou růst postupně spolu s vámi, ale nikdy se nenechte svést na scestí hrou, která je teď a tady. To by mohla být vaše fatální chyba!

Matematika v hlavní roli
Kromě toho máte neúplné informace, se kterými musíte umět pracovat. Není na tom zas tak nic složitého. Na začátku startujete s kombinacemi (handami), které si zvolíte dle svého úsudku. Čím lepší kombinace oproti protihráčům vytvoříte, tím častěji se budete těšit z úspěchu.

Dobrý základ staví celou hru
Dobrý začátek je pouze jedním dílkem obrazu celé vaší strategie. Až pak pochopíte, že se může vaše pozice u stolu velmi často měnit. Teď se musíte naučit další kombinace, aby se z vás stal opravdový profesionál. Každá handa rozhoduje o tom, jak moc se vám bude dařit. Chce to opravdu soustředěnou práci. V tuto chvíli musíte předvést správný výpočet pravděpodobnosti výhry potu, rozpoznání kombinace protihráče podle výše sázek, blafování a využití pozice hráče u stolu. Většinou se tomu budete učit i několik let, ale rozhodně to stojí za tu námahu. Výborné ke studiu jsou bezplatné lekce, které najdete třeba na internetu, například poker online.

casino

Strategie vyhrávajícího hráče
Musíte si uvědomit, že protihráči umí skvěle vystihnout vaše emoce, takže se musíte naučit na sobě nedávat nic znát. Díky příliš emotivní hře bude dělat špatná rozhodnutí a ztratíte zbytečně moc peněz. Někdy stačí na chvilku odejít od stolu a odpočinout si. Jakmile vychladnete, uvidíte nové cesty, které vám celá hra poskytuje.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup