Krása

Na Vysočině se jenom vdejtebílé stoly, modré květiny, svatba, hostina

Každému je blízké něco jiného. Někdo chce mít svatbu v místě bydliště na úřadu. Někdo by ji chtěl prožít na své zahradě u domu. Někdo ovšem touží po výjimečnosti stejné, jako je právě tento den.

Chcete-li mít i Vy svatební den něčím zvláštním, využijte panenské přírody na Vysočině, kde je možné pořídit celý svatební den v kostce. A to bez zbytečných honiček po obchodech, abyste sehnali:

· snubní prsteny,
· slavnostní oděvy,
· svatební šaty,
· prostor pro konání svatební hostiny,
· účes hodný tohoto významného dne.

Všechno totiž najdete na jednom místě, a to včetně svatebních doplňků, jako jsou, např. ozdoby na auta.

Myšlenka to není zase tak špatná.
Víte, co všechno obnáší takový jeden obyčejný svatební den? No, on právě tak obyčejný není, to je pravda. Zvláště, když jste u oltáře poprvé. A doufejte, že naposledy.

· Musíte zajistit salonek pro svatební hostinu.
· Musíte zajistit svatební menu.
· Musíte zajistit přenocování svatebních hostů z daleka.
· Musíte mít dokonalé svatební ošacení, včetně prstýnků a kytice.
· A rozhodně by bylo vážně dobré, kdyby Vám, jako nevěstě, někdo pomohl s úpravami oděvu, s nalíčením a s učesáním. To by bylo vážně dokonalé.

Věříte tomu, že to všechno najdete na jednom místě?A že to místo je skvělé okolní neposkvrněnou přírodou, příjemným interiérem, vstřícnou obsluhou, a naprosto precizními službami ?

Vy si prostě jen přijedete se svými hosty a vše bude připraveno, zajištěno a ještě s úsměvem o vše postaráno. Budete vítanými hosty, kteří se budou cítit skvěle, jako potom celý další život! Jen s tou změnou, že budete se svou drahou polovičkou sezdaní. Stanou se z Vás pán a paní.

Svůj svatební den, který prožíváte jednou za život, budete nosit celý život ve svých vzpomínkách. A proč byste si nemohli na výročí svatebního dne po deseti letech zopakovat pobyt, jako tenkrát? Věřte, že se budete rádi vracet!

sladké pečivo, hrnečky