Krása

Jeřábnické služby pro jednotlivce i firmy


Stavební práce, betonování, práce ve výškách a tak dále, toto všechno jsou úkony, při kterých se neobejdete bez kvalitních jeřábů . Právě díky nim je možné realizovat všechny tyto činnosti, což by měl být důvod, abyste jejich pronájmu využili i vy. Ušetří to člověku hromadu času, starostí, a v neposlední řadě vlastně i peněz. Neváhejte si proto domluvit na vámi požadovanou dobu pronájem kvalitního a technicky zcela způsobilého stroje, se kterým bude všechno rychlejší a jednodušší.
jeřáb harbour

S čím vám tento stroj pomůže?

Možná se ptáte, v jakých situacích vám přijdou vlastně auto jeřáby vhod. Spektrum využití je opravdu obrovské, záleží na tom, v jaké oblasti či sféře se aktuálně pohybujeme. Nejčastěji nachází své uplatnění při těchto úkonech:

Demontování
Betonování
Stavební práce
Vyprošťování
Manipulace s těžkými břemeny
Nakládky a vykládky
Montážní práce
Záchranné akce
Pomocné práce
A mnoho dalšího…

Nejčastější bývá manipulace s břemeny, a právě proto je potřebné mít k dispozici kvalitní vazačské vybavení. Potřebná bývají často lana, řetězy, kurty nebo takzvaná nekonečná lana. S jakoukoliv manipulací vám pomůže zkušený vazač, který bude schopen se vám prokázat platným vazačským průkazem.
přístavní jeřáby

Odborná obsluha je základ

Jedná se o poměrně velký stroj, který si vyžaduje perfektní znalost obsluhy. Samozřejmostí je tedy přítomnost kvalifikovaných odborníků, kteří mají alespoň dvouletou praxi, a na které je v této oblasti skutečně spolehnutí. Když už hovoříme o spolehlivosti, tak je nutné také zmínit, že veškeré autojeřáby k pronájmu jsou ve zcela špičkovém stavu, technická stránka je vždycky stoprocentní. Je tomu hlavně z toho důvodu, že při výše zmíněných činnostech je potřeba dbát nejvyšší důraz na bezpečnost, a to je možné pouze tehdy, pokud budete pracovat se spolehlivými stroji.