Krása

Menopauza a její příznaky

Snad každou ženu po čtyřicátém roku života začne zajímat menopauza a její příznaky. Většina žen se tohoto období, které bohužel potká každou ženu dříve či později, obává a přemýšlí, jak se vyhnout stavům a změnám, které tento proces s sebou přináší. Pokud i vás zajímá, jak tento proces probíhá a jaké změny mohou ve Vašem těle nastat, tak vstupte k nám a přečtěte si všechno, co Vás zajímá.
zamilovaný pár v bílém
V našem článku menopauza a její příznaky se dozvíte, jak toto období probíhá u většiny žen. Každou ženu nemusí nutně potkat návaly horka či třeba silné bušení srdce, ale každopádně u každé ženy v tomto období dochází k útlumu činnosti vaječníků a k poklesu produkce ženského hormonu estrogenu a tím pádem se začne ženské tělo měnit. Některé ženy tak mívají pocit, že ztrácí svou ženskost a šarm.

Mezi příznaky menopauzy také patří změny Vašeho zevnějšku, může se dostavit přibírání na váze, i když jste se doposud držela na stejné váze několik let, nehty se stávají křehčími a vlasy začínají padat a řídnout. Tyto fyzické projevy pak mívají vliv i na psychické rozpoložení ženy. Mohou se objevit deprese a změny nálad a Vašeho partnera jistě velmi překvapí, že najednou nemáte zrovna velkou chuť k milování. Svými změnami nálad a návaly vzteku tak od sebe můžete začít odhánět své nejbližší.
třešeň v ústech
Ale všem těmto příznakům menopauzy jde předejít nebo se jim vyhnout nebo je snížit a to za pomocí hned několika druhů léčby. Samozřejmě, že Vám lékař nejprve doporučí hormonální léčbu, kdy do svého těla uměle dodáváte hormony, které vaše tělo již neprodukuje. Naproti tomu náš přípravek neobsahuje nic umělého, ale jen přírodní výtažky, které pomohou vašemu tělu produkovat hormony, potřebné pro Váš organismus.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup