Zboží

Malý letáček vhodný pro malé i velké příležitosti


Možná potřebujete jen na něco zajímavého upozornit. Možná se vám něco ztratilo a vy to zrovna hledáte. A možná jste přišli o svého nejlepšího čtyřnohého přítele a nevíte, jak jej najít. Anebo chcete všechny ostatní pozvat na nějakou zajímavou akci, kterou pořádáte. Třeba je to však celé naprosto jinak a vy jen hledáte originální a levný způsob, jak vydat své svatební oznámení. Ať už je to však jakkoli chce, tak vám jistě přijde vhod tisk letáků A5.

novin svazek

Formát bez zbytečných řečí, tak akorát do kapsy
To je opravdu malý formát, který si lidé vybírají v případě, že toho nemají příliš mnoho na srdci ani na jazyku a nechtějí ostatním vkládat do schránek zpola prázdné papíry. Anebo jim naopak chtějí darovat praktický malý letáček, který se tak akorát vejde do kapsy od kalhot anebo do náprsní kapsičky u košile. Takový letáček totiž nikdo nemusí ohýbat, a tudíž ho můžete vytisknout na pevný papír, třeba jako nějaké oznámení, přání či zajímavý obrázek.

brožura

Vytiskněte ho dřív, než si to rozmyslíte
A i tento drobný formát najdete v nabídce internetové tiskárny, kde si ho můžete nechat vytisknout. Nebude vás to stát více než jen několik málo minut vašeho času. Vždyť mnohem více času lidé zpravidla stráví rozhodnutím, že něco podobného udělají, a poté přemýšlením, jak by ve výsledku měla jejich zamýšlená tiskovina vypadat. A když k tomu konečně dojdou, tak už by je od výsledku neměl zbytečně zdržovat zdlouhavý proces tisku. Když už je tvůrce se svým dílem spokojen, měl by jeho podobu okamžitě vepsat na papír a roznést do okolí, než si to celé rozmyslí. Tím spíše, že investovat do něčeho moře času, a poté si to rozmyslet, by byla škoda. Ovšem jde i o to, že život nečeká. Takže pokud někoho právě hledáte, pokud jste něco ztratili anebo pokud chcete ostatní pozvat na svou velkou akci, tak je to potřeba udělat právě teď a ne jindy, kdy už na to bude pozdě. Staré letáky a pozvánky už totiž vůbec nikoho ani trochu nezajímají.