Zboží

Ložnice, ráj snů


Podle statistik člověk prospí jednu třetinu svého života. Již jen to značí, že by si měl tyto chvíle dostatečně užít a rozhodně se nevyplatí šetřit jak na vybavení ložnice, tak na ložním prádle. Bohužel na kvalitní spánek má podstatný vliv i výběr vhodného povlečení. Na druhou stranu i luxusní povlečení nemusí hraničit s příliš vysokou investicí. A rovněž může velmi příjemně působit designově v celé místnosti. Záleží jen na každém zákazníkovi, zdali zvolí jednobarevné verze, různé vzory nebo se nechá inspirovat přírodou.

premium-atlas-10m-stripes-grey

Nejdůležitější je stejně volba materiálu, z kterého se luxusní ložní povlečení bude vyrábět.
· Bavlněné povlečení je nejvíce prodávané a není divu, protože samotná bavlna je velmi příjemným materiálem, nijak nedráždí pokožku, je stálobarevná a rovněž poskytne dokonalý odpočinek.
· Flanelové povlečení je ideální pro zimní měsíce, protože krásně zahřeje. Ani zde nebudete postrádat bavlnu. Tkanina, ze které se totiž povlečení vyrábí, tak je s počesaným povrchem, který je příjemný na dotek.
· Bavlněný satén je řadí mezi jeden z nejkvalitnějších materiálů, který se využívá na povlečení. Také je vysoce praktický a zajišťuje dlouhou životnost a velmi snadnou údržbu.

povleceni-botanica-tencel-svetlemodre-140x200+70x901

· Tencelové povlečení sice není moc známé na běžném trhu, ale na druhou stranu je to velmi jemná přírodní tkanina, která je z výtažku eukalyptového dřeva. Je dokonce jemnější, než hedvábí, což je skutečně výjimečné. Tento materiál je savější než samotná bavlna a je velmi hřejivý, čímž uspokojí každého zimomřivce. Pro zajímavost je to materiál velmi vhodný pro lidi, kteří trpí nějakou kožní nemocí a to z toho důvodu že nezpůsobuje dráždění.
Trh nabízí další druhy různého materiálu a to v podstatě umožňuje zákazníkům si vybrat to nejvhodnější povlečení, které jim umožní pohodlné usínání a vydatný spánek. Nabídka ložního prádla je samozřejmě dostupná i pro hotelové rezorty či objekty, které poskytují ubytování.