Služby

Kvalitní vlasové produkty pro krásu i zdraví vašich vlasů


Pokud si chcete barvit vlasy, a přitom zachovat jejich zdraví anebo ještě více posílit jejich krásu, pak je nutné používat pouze kvalitní přípravky. Barvení vlasů totiž není jednoduchou záležitostí. Použijete-li profesionální barvy na vlasy, pak si ale tento proces nejen zjednodušíte, ale také získáte dokonalý a dlouhotrvající efekt. Pro tento výsledek nemusíte chodit do kadeřnického salónu. Stačí si vybrat správně a vše zvládnete z pohodlí domova.

barevnevlasy

Jak tedy vybírat?

Pokud si nejste jisti, jestli se bude vybraná barva hodit na vaše kadeře, můžete vyzkoušet smývatelnou barvu na vlasy a až poté sáhnout po permanentní barvě. Smývatelné barvy se také používají v případě, že je před vámi významná společenská událost nebo nějaká jiná zajímavá akce a vy se rozhodnete na jeden večer prostě změnit svou image.

  • Dobrým pomocníkem pro období mezi jednotlivým barvením jsou spreje na odrosty.
  • Ty se také používají pro zakrytí šedin.
  • A fungují skutečně spolehlivě.

Permanentní barvy jsou nabízené v mnoha různých odstínech. Vybírat se tedy dá z přírodních odstínů i z originálních barev, se kterými bude váš účes nepřehlédnutelný. Například zářivě modrá nebo růžová. Jestliže si chcete barvit vlasy na profesionální úrovni, pak jsou vhodným doplňkem i další kadeřnické potřeby. K nim patří například misky na míchání barvy, štětce na barvení vlasů anebo ochranné rukavice, díky kterým uchráníte své ruce před potřísněním.

  • Mnoho z nás má přeci tu zkušenost, že barvy skutečně drží, a to nejen na vlasech, ale i na kůži.

Pečovat o vlasy se skutečně vyplatí

Ať už své vlasy barvíte anebo je necháváte ve svém přirozeném odstínu, vždy je vhodné používat kvalitní produkty pro péči o vlasy. Péče o vlasy začíná výběrem šampónu a končí kondicionéry, séry, oleji nebo maskou na vlasy. Pro dokonalý styling jsou určené tužící spreje, gely, objemové pěny nebo pudry na vlasy.

barvitvlasy

  • Vhodná péče o vlasy může také zabránit vzniku nejrůznějších potíží a problémů nebo si poradí s těmi, které vás trápí.

Profesionální přípravky mohou tak například zabránit vypadávání vlasů. Tento ožehavý problém trápí například ženy po porodu nebo ve zralém věku. Vlasová kosmetika si také poradí s lupy, mastnými nebo naopak suchými vlasy či roztřepenými konečky.