Služby

Kvalitní tisk na vysoké úrovni

Nemusíme Vám ani říkat, jak důležitá je propagace. Každé podnikání je potřeba dostat do povědomí nejbližšího okolí, aby se Vám hrnuli zákazníci. Snad každá firma či obchod někdy využily úspěšného marketingového kroku, kterým je propagace formou letáků. Pokud pořádáte nějakou tu kulturní událost či akci, tak jistě využíváte plakátů k informování lidí, kteří by o danou událost měli zájem. A tak bychom mohli pokračovat stále dál.

Ať už tedy chcete vyžít k propagaci letáky či plakáty, tak vstupte do kalkulace tisku Vámi vybraného produktu. Zde zjistíte hned po zadání základních informací konečnou cenu, která už se nijak nebude měnit. Kromě toho, že ve formuláři kalkulace tisku zadáváte potřebné informace k vytvoření Vámi vybraného produktu, tak nám tma také předložíte Váš vlastní návrh. Pokud ovšem nemáte představu o tom, jak by měly Vaše propagační materiály vypadat, můžete využít služeb našich spolehlivých a zkušených grafiků.

Naše společnost je prostě profíkem na poli grafiky, tiskařiny, polygrafie a knihařiny a dokážeme Vám na požádání vytvořit propagační materiály na vysoké úrovni. Vyjdeme maximálně vstříc Vašim požadavkům, což zjistíte už při vyplňování formuláře kalkulace tisku, kde si můžete vybrat z různých druhů materiálů, různých tvarů a velikostí a rozměrů. Naše společnost se na tomto trhu pohybuje již po několik let, za která jsme získali opravdu velké množství zkušeností, které každý den využíváme při své práci a jsme si jisti, že vždy odvedeme precizní a naprosto do detailů dokonalou práci, která Vás potěší.
V naší opravdu obrovské nabídce propagačních materiálů naleznete kromě letáků také katalogy, brožury, vizitky, vstupenky či kalendáře, a nesmíme zapomenout na vybavení Vaší kanceláře hlavičkovými papíry, obálkami či bloky nebo deskami s potiskem, který si Vy sami vyberete. Tak neváhejte a využijte naší nabídky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup