Služby

Kvalitní autobazar


Vybrat to nejlepší ojeté auto mnohdy bývá běh na dlouhou trať. Procházet nabídky nejrůznějších autobazarů může být poměrně časově náročné. Nyní je to ale mnohem jednodušší. Na jednom místě naleznete přehled prověřených vozů z několika stovek autobazarů napříč celou Českou republikou. Získáte tak dokonalý přehled o aktuálních nabídkách.

autobazar

Revoluce v hledání auta podle vašich představ
Chcete si najít vůz přesně podle vašich představ a nestrávit hledáním spoustu času? Vyzkoušejte revoluční řešení, které vám přináší online autobazar. Vyberte si z téměř 30 tisíc vozidel z několika stovek autobazarů po celé České republice. Díky tomuto řešení ušetříte spoustu času.

Jen 100% prověřená vozidla
Máte strach z koupě ojetého auta? Už nemusíte. Vybíráte totiž z nabídky pouze a jen vozidel od prověřených prodejců a autobazarů, takže znáte tak jejich skutečný stav a samozřejmostí je i reálný stav tachometru.

Najděte si auto přesně podle vašich představ
Díky široké nabídce nejrůznějších automobilů budete moci snadno najít vozidlo přesně podle vašich představ. Hledáte spíše menší vůz pro krátké cesty nebo využívání v městském provozu? Nebo hledáte větší rodinný vůz na delší vyjížďky a dovolené? Chcete si užít rychlou a sportovní jízdu? U nás si jednoduše vybere každý. Prohlédněte si nabídku ojetých vozidel nejrůznějších značek jako je Škoda, Kia, Hyundai, Opel, Ford a další a nechte si vyhledat aktuální inzeráty ve vašem blízkém okolí.

prodej aut

Omrzel vás starý vůz? Pořiďte si nový na protiúčet
Vyměňte vaše staré auto za nové. U nás to lze jednoduše. Stačí si jen vybrat nové auto a vaše staré od vás od koupíme. Je to snadné a bezproblémové.

Získejte slevu na povinné ručení
Kdo by nechtěl ušetřit nějakou tu korunu. Od nás dostanete i lákavou slevu na povinné ručení, díky které budete šetřit vaši peněženku.