Zboží

Klimatizace do bytu, rodinného domu i firmy

Klimatizace nám do našich domovů přináší chlad, také teplo a čistí ovzduší. Má opravdu mnoho výhod. Nejvíce si ji lidé pořizují pro její chladící vlastnosti. V horkých letních dnech nám skvěle ochladí místnost a my se cítíme příjemněji. V noci můžeme klidně spát a máme nastavenou optimální teplotu, která je pro naše tělo přívětivá. Nastavit teplotu podle potřeby si však můžete i v zimě, kdy vám klimatizace bude naopak prostory vyhřívat. Hodí se do bytů, rodinných domků, kanceláří, administrativních prostor, obchodů a dalších firem. Její kladné vlastnosti však tímto výčtem nekončí.

grafika

Má ještě jednu velkou výhodu. Čistí vzduch, který se přes celé zařízení filtruje a vystupuje vzduch, který je pročištěný a zbavený nečistot, nežádoucího prachu z okolí, ale také například plísní. Vlhkost je další nežádoucí jev, který je v domácnostech, ale i firmách běžně k vidění a díky klimatizaci se plísně spolehlivě zbavíte. Navíc ovzduší z venkovního prostředí často není příjemné a především není tak úplně čisté a proto klimatizace slouží jako taková „filtrace“, která zabrání všem nečistotám, aby se nám dostaly do domácnosti a do našeho těla přes plíce, kterými vzduch dýcháme.

Tepelná čerpadla jako alternativní zdroj tepla

Máte velké výdaje na vytápění? Chcete je snížit? Hledáte alternativní řešení, jak si zajistit lepší zdroj tepla? Už jste se dívali po možnostech tepelného čerpadla? Ještě jste o tomto tématu neslyšeli?

Pořád přemýšlíte, jak ušetřit náklady na vytápění? Tepelná čerpadla jsou pro tyto případy nejvhodnější. Každý typ snižuje spotřebu elektrické energie, takže pomohou ušetřit až 2/3 nákladů na vytápění. Vše zajišťuje klimatizace Kroměříž.

1. Tepelné čerpadlo vzduch-vzduch
2. Tepelné čerpadlo vzduch-voda
3. Tepelné čerpadlo země-voda

symbol

– Tepelná čerpadla země-voda čerpají tepelnou energii ze země. Zde je nashromážděno sluneční záření, které se akumuluje v zemské kůře nebo je zde také geotermální energie, která hřeje. Tepelné čerpadlo využívá toto teplo a převádí jej v náš prospěch. Jedná se o velice stabilní tepelný zdroj. Má také daleko vyšší tepelný faktor, než ostatní typy, což znamená, že budete mít daleko větší úsporu ve svých nákladech. Dlouhodobá životnost a absolutně tichý chod, jsou jenom dalšími klady, kterých si také můžeme cenit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup