Služby

Jednoduché řešení pro ČOV


Připojení domácnosti na veřejnou kanalizaci může být někdy problém. Buď připojení není vůbec možné, nebo je naopak příliš nákladné. Pak je vhodným řešením domovní čistírna odpadních vod. Navíc je i ekologická, oproti takové jímce. Přečištěnou vodu můžete dále využít, a to například na zalévání na zahrádce nebo splachování toalety. Ovšem příprava všech podkladů a formalit pro vyřízení na úřadech a zajištění domovní ČOV může být náročnější.

projektová_dokumentace_čov

Na pomoc si můžete zavolat společnost ZAKRA. Je specialistou na projekty domovních ČOV. Vše vám zařídí od A do Z, tedy od projektů po úřady. Poradí si i s nestandardními situacemi, vždy najdou vhodné řešení pro každého. Znají všechny typy čistíren odpadních vod, poradí vám s výběrem.

Firma ZAKRA působí po celé České republice, můžete se tedy na ni obrátit z jakékoliv části naší země. Navíc je možné vše domluvit online z domova. Podívejte se na webové stránky, najdete tam řešení krok za krokem, dostupné ceny a objednat si můžete i vstupní konzultaci zdarma.