Služby

Jak vybrat fotografa na svatbu


Chystáte se do toho praštit? Věřte, že celý váš velký den D uteče jako voda a vy jím proplujete na obláčku zamilovanosti. Často ani nevnímáte, co se děje kolem vás. Dlouhou dobu pak budete na tento váš velký den vzpomínat. Takové vzpomínání si pak můžete doplnit o nádherné snímky vzniklé během příprav, obřadu, slavnostního oběda nebo svatební veselice. Rázem tyto zvěčněné okamžiky jako by ožily a vám se vybaví všechny zážitky z onoho dne.
Nenechte focení na příbuzných, ale chtějte opravdovou kvalitu. Vždyť je to jen jednou za život. Obraťte se raději na profíka svatební fotograf Zlín, který v tom umí chodit. A jak takového profesionálního fotografa na svatbu vybrat?

svatebni-fotograf-23-1

Výběr správného fotografa v několika krocích

Při výběru si neváhejte prohlédnout portfolio daného fotografa. Na základě zveřejněných snímků si můžete udělat lepší obrázek o tom jaký má styl, a jak fotografie budou přibližně vypadat. Podle toho, jakému stylu dáváte v oblasti profesionálních fotografií přednost pak vybírejte.
Dalším krokem je hledání předchozích zkušeností s danými fotografy, čímž se dostanete k užšímu výběru.

svatebni-fotograf-24-1

Získejte také přehled o tom, jaké balíčky fotograf nabízí a jaký vlastně bude celkový rozsah focení a ceny za dané balíčky.
Možná vás i zaujme nabídka dalších extra služeb, třeba v podobě vytvoření fotoknihy nebo fotoobrazu ze vzniklých snímků.
Pak už budete stát před tím, abyste si domluvili společné setkání, během kterého sdělíte vaše požadavky a přání a domluvíte se na konkrétních parametrech a rozsahu focení.

Profesionální fotograf pro zachycení jedinečných chvilek

Profesionální svatební fotograf je skvělou volbou pro zachycení těch nejkrásnějších a nejdůležitějších okamžiků z celého slavnostního dne. Vybírejte proto pečlivě, protože na tom, v jaké podobě budete mít nakonec zvěčněné ony jedinečné a neopakovatelné okamžiky, opravdu záleží.