Služby

IPhone – nejen telefon a kancelář


Od uvedení prvního modelu značky iPhone už uplynulo neuvěřitelných třináct let. Za tu dobu ušel tento mobilní telefon opravdu dlouhou cestu. Dalo by se říct, že je stále o krok kupředu před jinými mobilními telefony.

2

  • IPhone byl už ve svých začátcích výjimečný především tím, že se jednalo o vpravdě revoluční zařízení ovládané pomocí dotyku.
  • Tento první model byl spojením telefonu, přehrávače zvuku (hudby) a internetového prohlížeče.
    • O rok mladší model už měl pro svůj operační systém vlastní aplikace a uživatelé uvítali i možnost hraní her.
    • IPhone se tedy pomalu stával prostředníkem komunikace, práce i zábavy.

Moderní iPhone se dá využívat i ke studijním účelům, navigaci nebo platebním transakcím. Takzvaný chytrý mobil ale šel na své cestě ještě dál. Dnes ho můžete používat při ovládání různých domovních funkcí, měření nebo uchování zdravotních dat. Je to prostě úložiště veškerých potřených informací na malém prostoru.

Některé funkce příjemně překvapí

Každá řada těchto telefonů disponuje zajímavými funkcemi. Pokud se nemůžete rozhodnout, který by byl pro vás tím pravým, pak se stačí soustředit na porovnání iPhone telefonů a podle svých požadavků si jednoduše vybrat. Vzhledem k jeho maximálnímu využití a vytíženosti přešli výrobci k prvotřídním materiálům, kterými jsou především odolné sklo, hliník nebo ocel.

  • Velice oceňovaný je i vysoce kvalitní foťák, který u některých typů dokonce zastíní i profesionální fotoaparáty.
  • Zajímavou a v poslední době velice vyhledávanou aplikací v této oblasti je Live Photo.
  • Jedná se o fotografii, která zaznamená pohyb 1,5 sekundy před stisknutím závěrky a stejnou dobu poté.
  • Tím pádem je zaznamenán celý tento 3 sekundy trvající okamžik včetně pohybu a zvuku.

1
IPhony vás navíc zbaví starostí s aktualizací operačního systému.Disponují totiž aktualizacemi pravidelnými a dlouhodobými. Nový Apple iPhone si můžete nově dokonce pojistit i proti krádeži nebo rozbití. I přesto, že je tento chytrý telefon finančně náročnější, jeho pořízení se každopádně vyplatí.