Služby

Jak se stát koučem?


Pokud vás zaujal nadpis, tak se dá předpokládat, že už víte, co koučování znamená. Je to upřímná a systematická práce s druhým člověkem na jeho budoucnosti – aby si plnil své cíle, sny a plány a byl také i lepším člověkem z pohledu osobnosti a svých kvalit. Protože kdo by si nepřál rozvinout naplno svůj potenciál? Být víc? Stát se tím, kým chceme být?

rodina

Pokud chcete být koučem….

Nejvhodnějším startem je absolvovat výcvik, protože právě ten vás provede všemi úskalími, které mohou nastat za vaší touhou jak se stát koučem.
Na koučovacím výcviku si osvojíte koučovací nástroje a neuro-based přístupy, díky nimž budete moci efektivně pracovat s klientem, aby přicházely AHA a výsledky!

Zkuste zatím popřemýšlet nad 5 hlavními oblastmi proč se chcete stát koučem:

  • Zajímají vás více vztahy? Pak se staňte vztahovým koučem.
  • Zajímá vás více rozvoj člověka jako celku, celistvost osobnosti? Buďte životním koučem.
  • Zajímá vás byznys a chcete pomáhat k vyšším číslům a penězům? Byznysový koučink je také fajn.
  • Nebo vás láká práce na hluboké úrovni myšlení? Mentální koučink? I to je dnes možné.
  • A pokud si říkáte, že chcete hlavně lidem pomáhat k posunům a ukazovat jim jejich nejlepší já, tak to bude transformační koučink.

univerzita

Připraveni na start? Pak to pojďte rozjet!

Kurzy koučování se konají v rámci Coaching University ČR v Praze a přinesou vám rozšíření toho, co už znáte, o to, co jste ještě nikdy nepoznali. Radek Karban, který založil Coaching University, pomáhá lidem už více jak 12 let. A to nejlepší, co mu funguje při práci s více jak 12 000+ lidmi přenesl do systematického výcviku Hvězdných koučů.
Tak mrkněte na www.CoachingUniversity.cz a třeba vás některý z programů osloví.
P.S. Základním předpokladem ke koučování je přemýšlivost a komunikativnost. Máte? Pak jste vítáni!