Finance

Jak funguje broker eToro

Mezi nejoblíbenější brokery patří v současné době eToro. Podle toho, jaké jsou od odborníků na eToro recenze, jedná se o přední světovou platformu pro možnost sociálního obchodování i vlastní investice. Unikátnost brokera rovněž tkví v tom, že nabízí více než 2000 různých aktiv. Široké možnosti také přináší v oblasti obchodování s kryptoměnami.

kryptomena

  • Díky současnému růstu cen jsou kryptoměny na horních příčkách mezi obchodovatelnými komoditami.
  • Broker eToro umožní nakupovat kryptoměny dvěma různými způsoby.
  1. Fyzické kryptoměny – lze si je snadno stáhnout do své kryptoměnové peněženky.
  2. Deriváty – nákup na základě podkladové ceny aktiva.

Kromě kryptoměn se lze pochopitelně také zaměřit na další komodity. Mezi ně patří například zlato, stříbro, platina, ropa, palladium, bavlna, cukr, pšenice a mnoho dalších. Pro obchodování s ropou (CL) je možné využít několik nabízených futures kontaktů.

  • Uvedené komodity se obchodují formou CFD.
  • CFD obchodování je založeno na rozdílových smlouvách. Což znamená, že se nestanete majitelem instrumentu (cenných papírů, komodit), ale příslušnou stranou rozdílové smlouvy. Jedná se tedy pouze o spekulaci na pohyb klesající či stoupající ceny.

Broker eToro působí po celém světě

Broker eToro si za své několikaleté působení získal oblibu přibližně ve 140 zemích celého světa s více než 18 miliony uživatelů. V Evropských zemích je tento broker regulován úřadem CySec (Kyperská komise pro cenné papíry a burzu). Přesto, že je registrován u ČNB, nepodléhá z její strany regulaci.

  • V současné době si pro své nesporné výhody získal také své místo u českých i slovenských investorů a traderů.

bitcoin

Založení účtu

Další výhodou pro investory je snadné založení účtu, bezproblémová registrace a následné jednoduché fungování na platformě. V prvním kroku je třeba navštívit stránku brokera eToro a poté se řídit pokyny. V průběhu registrace vás systém také vyzve k možnosti vložit na účet finanční částku v maximální hodnotě 2 000 eur.

  • Vklady u eToro jsou pojištěny od jednoho z předních světových poskytovatelů pojištění, Lloyd´s of London.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup