Www

Free erotika s holkama a milfkama na sex webcam


Jmenuji se Tomáš a v červnu 2022 jsem úspěšně ukončil maturitu na střední škole a rodiče mě oznámili, že by chtěli jet na celé 2 měsíce k moři do bungalovu na ostrov Pag a jestli bych nechtěl jet také. Bohužel já si chtěl odpočinout od svých rodičů a řekl jim, že budu rád doma a velké horko mi navíc nedělá dobře. Mamka s taťkou mě poslali na účet 50 000 korun a ať prý celé prázdniny dobře hospodařím, že to nemusím celé utratit, ale pokud bych si našel za těch pár dní nějakou holku, tak ať nejsem za suchara a zaplatím ji večeři anebo ať ji vezmu někam autem na výlet.

Večer 1. července naši nasedli do Tesla elektroauta a odjeli na luxusní dovolenou na kterou se moc těšili. Dveře zaklaply a já už otevíral chrome prohlížeč a rozklikával v záložkách zralé mature prsatice z xhamster videa, byla to FREE EROTIKA. Udivovalo mě, že je tam tolik krásných mamin s obříma ceckama. Do obřích velkých prsou jsem byl hodně zamilovaný, ty bych mohl žužlat každý den. Hledal jsem big tits a milf a vždy našel to, co se mi moc líbilo.

erotika

Týden uběhl jako voda a já si chtěl s někým psát online. Najednou jsem se ocitnul na SEX WEBCAM stránce, kde jsem se mohl zdarma zaregistrovat. Vyskočila na mě tisícovka krásek z celého světa, jenže já hledal nějakou z Čech, pořádnou macatou a kozatou s kterou bych si mohl užít. Zkusil jsem si na web stránku, kde probíhal erotický chat nahrát nějaké peníze, abych mohl potěšit nějakou mamču s velkýma kozičkama, jenže celý týden jsem nemohl najít žádnou českou buchtu. Až jeden večer se usmálo štěstí. Byla to starší pětačtyřicítka milfka z Ostravy. Moc se mi líbila, krásnou tvář, blonďaté vlasy do copánků, měla průsvitnou podprsenku, která odhalovala velké prsní dvorce a z kalhotek vykukovalo jen pár chloupků.

Takovou ženskou bych chtěl.
Hned na začátku jsem to na ní rozbalil, že hledám mature zralejší dámu, s kterou bych strávil léto na live chatu anebo pokud by se chtěla sejít, tak můžeme zajet někam do hotelu. Aleně se to celé líbilo, prý je to dobrý nápad. Zapnul jsem tedy MILF SEX CAM a začali spolu chatovat. Moc jsem se jí líbil, prý má ráda mladé zajíčky a hlavně nezkušené, které si může zaučit.

Společně jsme se na webce udělali a Alenka mi vzápětí napsala email, kde mi vysvětlila kudy se k ní dostanu. Do Ostravy jsem to měl přes 100 km, ale já stejně neměl, co v pátek večer na práci, takže na další den jsem se opravdu moc těšil. Vzal jsem krabičku kondomů, navoněl se, zabalil čisté prádlo, dal sprchu a vydal se za mou krásnou neznámou. Alena mě přivítala u ní doma, měla byt 3+1 v nejvyšším patře činžovního domu a prý v celém domě zůstal jen polohluchý děda, jinak všichni odjeli na dovolené, tak se nemusím obávat, že nás někdo uslyší.

Nalila mi červené sladké víno a asi po páté skleničce někam odběhla. Když se za chvilku otevřely dveře, stála v nich Alenka v černém koženém spodním prádle v otevřené podprsence, z kterých se jí houpala obrovská prsa, odhadoval jsem je na plné pevné osmičky a kalhotky s dírou v rozkroku. Tohle jsem vždy vídával na erotických sex videí.

nahý akt

Seděl jsem v bílém tričku a těsných riflích na sedačce a mé péro se dralo ven. Moje nová Miflka se podívala na moji bouli v rozkroku, hned mě rozepínala kalhoty a začala mi ho zkušeně kouřit. Asi po pěti minutách si nasedla na moje vztyčené kopí a začala se projíždět. Třela si svoji chlupatou mušličku tak rychle, že mě zaplavila šťávičkama a já ji plnil spermatem.

Alča slezla a začala mi ho lízat, od žaludu dolů a nahoru a po chvilce si zase nasedla a já do ní opět stříkal jako nadržený sameček. Takhle se to opakovalo ještě dvakrát během noci, až jsme oba dva vyčerpáním usnuli.

Ráno mi Alenka uvařila cappucino, strčila mi své mlíkárny do pusy, prý ať jí ještě vysaju ty obří cecky, že jí to dělá náramně dobře, rukou jsem jí projížděl chlupatou kundu až pouštěla mnohonásobné orgasmy a na konec mi povolila udělat se do jejího zadečku.

Asi ve 12 hodin jsme se spolu rozloučili a já nasedl do půjčeného auta mého táty a odjel domů.

Až se mě bude táta s mámou po příjezdu z dovolené ptát, za co jsem utratil tolik peněz, řeknu jim pravdu, no přece za krásnou skvělou ženskou.