Zboží

Dbejte na bezpečnost svých cenností

V každé zajištěnější domácnosti by se měl nacházet trezor, který slouží k ochraně cenností a drobného majetku, který chcete mít co nejvíce v bezpečí. Pokud máte doma například větší obnos hotovosti, cenné šperky, hodinky nebo třeba jiné věci, které mají nějakou vyšší hodnotu, nebo na kterých vám pouze zkrátka záleží, neváhejte je umístit do kvalitního trezoru.

trezor

V dnešní době se dají pořídit již velmi slušné, avšak cenově dostupné trezory , které jsou zcela vhodné do domácností nebo třeba kanceláří. Jaké jsou jejich charakteristiky?

Vysoká pevnost a odolnost vůči mechanickým vnějším silám a vlivům
– Ohnivzdorné, tedy ani oheň neponičí to, na čem vám záleží
– Možnost elektrického odemykání, odemykání na klíč, nebo kódování
– Různé velikosti, od pár centimetrů, až třeba po metr a půl

Ochrana nejenom proti zlodějům

Mnozí lidé si myslí, že se trezory používají prakticky jen proto, aby došlo k co největšímu snížení pravděpodobnosti krádeže. Uvědomili jste si ale někdy to, že své cennosti je nutné chránit nikoliv jen proti zlodějům, ale také před vnějšími vlivy, jako je třeba právě oheň, voda, dým, nebotakovýprach? Právě tyto záležitosti mohou totiž napáchat mnohem větší škodu než lecjaký lupič. Trezory jsou v současnosti však z velké části ohnivzdorné, takže o bezpečí nemusíte mít žádné starosti.

pokladnička

Volte správnou velikost

Při koupi si nezapomeňte pořádně promyslet velikost. Tyto ochranné schránky se totiž nabízejí ve více velikostních variantách. Zde bude tedy záležte hlavně na velikosti vašich cenností. Volit můžete drobné pár centimetrové schránky, nebo klidně velké kusy, které mohou dosahovat třeba i jednoho metru. Je to individuální, každému bude vyhovovat něco trochu jiného.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup