Zboží

Dárkové předměty a tisk všeho druhu


Od kopírování po dárky
Nemáte doma možnost si vyrobit vizitky nebo potřebujete vytisknout velký formát? Přijďte k nám, nabízíme kompletní služby v oblasti tisku – vyrobíme vám vizitky, zpracujeme vaše jídelníčky, vyrobíme vám nam míru přání jakéhokoliv typu a vyrobíme vám i plakáty. S tiskem si poradíme v jakékoliv variantě, a jsme připraveni vám poskytnout i další služby, jako je vazba a tisk diplomových prací. Vytiskneme vám cokoliv – klasický text nebo i letáky. Poradenství a konzultace s úpravami jsou u nás samozřejmostí.

hrnek s textem

Naše služby v oblasti tisku jsou opravdu široké – nabízíme i tisk plakátů, které vám na přání upravíme. Najdete u nás i doplňkový prodej v podobě různých výrobků, které se hodí do kanceláře i jako dárek. Nabízíme samolepky a tabulky, které se skvěle hodí do diářů nebo kalendářů. Samostatnou kategorii u nás tvoří dárky s potiskem – jednou z nejoblíbenějších kategorií jsou hrnky, na které se dá natisknout prakticky cokoliv – fotografie, text, kombinace obojího – hrnky vám připravíme podle vašeho přání.

  • Máme pro vás připraveny bílé hrnky, svítící, maxi hrnky, nebo třeba magický. Máme i sklenice, které je možno upravit podle vašich představ.

U nás si každý najde to svoje
Protože chceme zákazníkům poskytnout co nejvíce služeb a možností na jednom místě, máte možnost si u nás vybrat i gravírování dárků. Rádi vám vyrobíme upomínkové sklenice, jako například maturitní či svatební. Záleží jen na vás, k jaké příležitosti si budete sklenice přát.

klíčenka s nápisem

Chcete ozdoby na stromeček, pexeso, hrací karty nebo třeba další dárky s potiskem v podobě placatky, krytů na telefon nebo přívěsků? U nás najdete obrovský výběr dárkového zboží, které můžete mí upravené podle vás – na téměř všechno jsme schopni vám dát fotografii či text. Jde o velmi oblíbené dárky, a Vánoce jsou za dveřmi – soud hledáte dárek pro své blízké, najdete ho u nás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup