Služby

Balíky a krabice jsou naše vášeň

Mnoho změn je v životě příjemných. Třeba nová adresa a větší a prostornější byt. Nebo moderní kanceláře v centru města, místo těch, které byly velmi špatně dostupné městskou hromadnou dopravou. Než si budete moci vychutnat benefity nové adresy, čeká vás však trocha povinností. Vše přestěhovat.

věci v krabici

Zajistíme nejen stěhování, ale pomůžeme i s nábytkem

Rozumíme tomu, že když se chystáte na stěhování, je snadné složit oblečení a drobné předměty do krabic. Mnohem horší je to však s velkými spotřebiči a především nábytkem. Často je nutné jej pro odvezení odborně demontovat. Ne každý je vyškolený odborník, nebo domácí kutil, aby si s takovým úkolem dovedl poradit. Naše služby proto zahrnují i odbornou demontáž nábytku, jeho pečlivé zabalení a následnou montáž na nové adrese. Pro nás stěhování neznamená jen to, že vám odvezeme patřičně objemným autem krabice do nového bydliště. Pro nás to znamená, že vám pomůžeme ve všech činnostech tak, abyste si mohli nového bytu nebo domu užívat co možná nejdříve a nejpohodlněji. Vyzkoušejte, jak rychle vám budeme k dispozici. Naše služby jsou na velmi profesionální úrovni.

žluté balíčky

V pondělí v nových kancelářích

Vaši zaměstnanci jsou naposledy u svých pracovních stolů na současné adrese. Od pondělí už se můžou těšit na zcela moderní prostory na atraktivním místě. To znamená, že musíte přestěhovat veškeré vybavení a kancelářskou techniku během jediného víkendu a také připravit vše, aby v pondělí ráno, nebyli vaši zaměstnanci ničím rušeni. Kde najít firmu, která vám takové stěhování zařídí? Hlásíme se do služby! Víme, že stěhování firem je třeba provádět tak, aby byl provoz co nejméně ohrožen, a proto poskytujeme služby i o víkendech nebo v nočních hodinách. Spolehnout se na nás můžete i v případě demontáže nábytku a bezpečného přemístění nákladné kancelářské techniky!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup