Zboží

Znáte vílí nebo čakrové tyčinky

Vonné tyčinky jsou druhem kadidla, který je v Evropě úzce spojován převážně s náboženstvím. Svým původem vonné tyčinky sahají až několik tisíc let do minulosti. Tehdy neexistovaly vonné tyčinky tak, jak je možné je zakoupit v dnešní době.
V minulosti totiž bývaly zapalovány pouze obyčejně usušené byliny, jejichž vůni lidé nasávali a nechávali plně účinkovat na jejich těle. Postupem času začaly vznikat vonné tyčinky jako jsou k dostání v současné době.
Stejně jako existuje mnoho druhů vonných tyčinek (indické, nebeské, čakrové, japonské nebo feng shui), existuje i mnoho druhů vůní, přičemž každá vůně představuje jiný pocit a probouzí v člověku zcela jiný pohled na svět.

vonné tyčinky

Zároveň také vonné tyčinky ovlivňují psychiku člověka. Každá vůně v člověku probouzí jiný pocit – sexualitu, ochranné pocity nebo léčitelství.

Využití vonných tyčinek

  • osvěžení vzduchu v domácnosti – jasmín, levandule, skořice
  • ochrana – santalové dřevo, bergamot
  • meditace – jasmín, lotos, magnólie
  • soustředěnost – avokádo, orchidej, skořice

Tyčinky fungují na jednoduchém principu zapálení, chvilce trpělivosti, během které zhasne oheň a posléze je vložíte do ozdobné nádoby, kterou jste si připravili na zpestření vzhledu.

Naleziště

Mezi nejpopulárnější a zároveň také nejkvalitnější vonné tyčinky jsou považovány ty z Tibetu. V této oblasti se vyskytuje největší množství léčivých bylin a zároveň také pevné dřeviny.

Čakrové tyčinky

Tradice tvrdí, že každý člověk má v sobě sem čaker neboli energetických center, které různě ovlivňují naše chování a je nezbytné je s odstupem času čistit. Jejich využití je zcela běžné při různých meditacích a mají velice dobré výsledky. Jsou zcela přírodní bez jakýchkoli chemických přísad.
Jejich účinek je zcela okamžitý. Při zapálení začíná vůně tyčinky působit na celý organismus těla a probouzí se okamžitý pozitivní přístup k životu. Zároveň čakrové tyčinky působí i na vaše fyzickou a duševní stránku těla. Jejich hlavním účinkem je napomoct vytvoření rovnováhy a čistoty těla a mysli.

tyčinky vonné

Vílí vonné tyčinky

Víly jsou považovány za mýtické bytosti, které se pohybují mezi realitou lidí a ostatními světy jako energie, která vibruje. Mezi jejich přednosti, stejně u lidí, patří barvy a pestré vůně. Jejich výroba je ze zcela přírodních materiálů a esenciálních olejů.
Výhodou také bývá vysoká kvalita tyčinek. Jejich vůně je více pronikavější a doba životnosti jedné tyčinky je mnohem větší. Každá víla představuje jistý druh vlastnosti, která se odráží také ve specifikaci vůně.

Andělské vonné tyčinky

Ručně vyráběné a balené vonné tyčinky jsou zcela přírodní forma aroma, jejíž největší inspirací byla právě andělská síla, jak název napovídá. Nejčastější využití je pro navodění pocitu klidu a plné vyrovnanosti.
Patří pod druh indických vonných svíček. Tyto vůně jsou spíše plné pocitu klidu a stoprocentní vyrovnanosti. Andělské tyčinky svojí vůní připomínají decentní a hřejivé jednání.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup