Zboží

Zlatý nebo stříbrný přívěsek: kdy si vybrat který?


stribrneazlateprivesky
Pokud se jedná o přívěsky, vždycky se nám motá v hlavě spousta otázek. Jakou barvu přívěsku bych měla nosit? Která barva nejlépe odpovídá mému tónu pleti nebo barvě očí? Je třeba dodržovat nějaká pravidla při výběru barev přívěsků? Mohu nosit společně zlaté a stříbrné přívěsky? Zlaté a stříbrné přívěsky jsou velice diskutovaným tématem a existuje spousta nejasností ohledně různých „pravidel“, který přívěsek si vybrat. Pokud se cítíte ohromené, nezoufejte! Máme odpovědi na všechny vaše otázky. Naše níže uvedené tipy vám pomohou si vybrat ten správný přívěsek pro každou příležitost. Přečtete si tento blog a nakupujte si všechny přívěsky, po kterých vaše srdce touží, bez obav!

1. Barva přívěsku podle tónu pleti

Prvním a možná nejklasičtějším tipem při výběru barev přívěsku je zohlednit tón pleti. Tón pleti je základ při výběru zlatého nebo stříbrného přívěsku, protože by měl zdůrazňovat váš vzhled. Pro každou slečnu s chladnějšími tóny pleti jsou stříbrné přívěsky tou nejpřirozenější volbou. Pro ty s tmavšími tóny pleti, zlaté přívěsky jsou tu správnou volbu.
Nejste si jisti tónem své pleti? Podívejte se na žíly na zápěstí a kůži mezi zápěstím a loktem. Chladnější tóny pleti budou mít modré nebo fialové žilky s růžovými nebo červenými podtóny. Teplejší tóny pleti budou mít zelené žilky se žlutými nebo zlatými podtóny. Většina lidí má chladnější odstíny pleti.

2. Přívěšek by měl odpovídat vašemu makeupu

Pokud byste radši nosila přívěsek, který se úplně nehodí k vašemu tónu pleti (např. světlejší pleť se zlatými přívěsky), vyzkoušejte sladění přívěsku s makeupem!
Pokud máte chladný tón pleti, ale máte pocit, že nošením zlatých přívěsku je váš styl, vyberte si rtěnku s korálovými, červenými, oranžovými nebo jasně růžovými odstíny, která se bude hodit k vašemu přívěsku. Vyberte si také teplý oční stín, který vám pomůže zdůraznit teplo vašeho vzhledu.
Naopak, pokud máte teplý tón pleti, a dáváte přednost stříbrným šperkům, vyberte rtěnku s levandulovým, ledovým, nahým nebo růžovým odstínem, která má světlejší a bělejší vzhled. Vyberte si oční stíny s chladnými tóny stejnými jako je barva přívěsku, které vám pomohou zvýraznit chladnější tóny vaší pleti.

3. Barva přívěšku podle vašeho oblečení

Posledním a pravděpodobně nejspolehlivějším tipem je nosit přívěsky, které budou nejlépe odpovídat vašemu oblečení. Sladění vašich přívěsků s oblečením také znamená, že si každý den můžete vybrat jinou barvu přívěsku z vaší šperkové kolekce.
Nejprve je důležité se rozhodnout pro barvu vašeho oblečení, protože to velice usnadní výběr barvy přívěsku.
Teplé barevné šaty se zemitými tóny by mohly vypadat nejlépe v kombinaci se zlatými přívěsky. Pro chladně laděný outfit s ledovými tóny vyzkoušejte různé stříbrné přívěsky.
Existují také přívěsky ze smíšených kovů, a pro ten dechberoucí vzhled, skvělé stříbrné přívěsky smíchané s elegantními zlatými kousky mohou být tu správnou volbu.

Nakonec, barva přívěsku, kterou si vyberete by měla zcela odpovídat vašim osobním preferencím a vašemu smyslu pro estetiku. Vždycky je nejdůležitější být unikátní, a nebýt jako všichni ostatní. Takže vyberte si to, z čeho se budete cítit šťastní! Podívejte se do naší kolekce na Klenot TV a my vám pomůžeme vybrat ten perfektní zlatý nebo stříbrný přívěsek pro vás.