Služby

Zemní práce


Během přípravy stavby samotné a následných úprav kolem rodinného domu přijdou vhod nejrůznější zemní práce. A o jaké činnosti především jde? Jsou to nejrůznější činnosti spojené s manipulací s hlínou na staveništi. Ať už se jedná o výkopové práce, úpravy terénu a další. Pro stavbu rodinného domu se pak bavíme o přípravných, hlavních a dokončovacích zemních pracích, na které následně navazují terénní úpravy.

bagr

Naše firma je vybavena kvalitní technikou potřebnou k těmto činnostem. V našem vybavení tak nechybí bagr, nakladač, různé druhy rypadel, traktorbagr, nákladní vozidlo, třídička na zeminu a další. Díky této technice zvládneme všechny potřebné úpravy levou zadní.

Vyberte si z široké nabídky poskytovaných služeb v této oblasti. Naše firma je vám plně k dispozici. Není pro nás problém ani práce o víkendu a do pozdních večerních hodin. Nabízíme kompletní zemní práce v širokém rozsahu.

zemní práce

Druhy nabízených služeb:
ZÁKLADY RODINNÝCH DOMŮ
V našem repertoáru najdete také možnost výkopových prací pro základy rodinných domů a následnou realizaci v podobě betonáže.

ÚPRAVY TERÉNU
Cizí nám samozřejmě nejsou ani potřebné úpravy terénu, jako je srovnání pozemku, odbagrování zeminy a další. A s tím je spojená i možnost následné ukládky zeminy.

UKLÁDKA ZEMINY
Z nejrůznějších úprav na pozemku mnohdy zbyde spousta hlíny, která nemá využití. A my jsme schopni zajistit vám její odvoz a uložení na k tomu určených místech.

POKLÁDKA ZÁMKOVÉ DLAŽBY
Postaráme se i o všechny potřebné úpravy před pokládkou zámkové dlažby i její vybudování jako takové.

PRODEJ A DOVOZ ZEMINY A DALŠÍCH SYPKÝCH HMOT
Dodáváme také nejrůznější druhy zeminy a dalších sypkých hmot jako je například písek, štěrk, beton a další.
Využijte námi poskytovaných služeb. Na nás jako na firmu v oblasti zemních pracích a jejich realizace se můžete spolehnout.