Www

Za novými znalostmi do příjemného prostředí


I http://www.imfit.cz/rozvrh-lekci/ několikrát do roka, je třeba uspořádat setkání vašich pracovníků z nejrůznějších poboček a předat jim nové poznatky a informace z oboru. Seznámit je s novými postupy práce, nebo je informovat o hospodářském výsledku firmy. Pořádáte taková setkání stále na jednom místě? To je ale velká škoda! Vaši zaměstnanci i ostatní hosté vnímají školení jako příležitost k setkávání se s kolegy a k přátelským osobním rozhovorům. Jistě i u vás je zvykem, ukončit školení společenským večerem. Vyberte konferenční sál na novém, hezkém místě. Vyberte Vysočinu! Klidné prostředí bude vítanou změnou. Školení sice znamená část povinností, ale také znamená příjemné chvíle s kolegy, které nemáte možnost potkat během pracovního týdne. Až budete vybírat ubytování, hledejte prostory, které umožní i uspořádání společenského večera.

místnost

Školení na více dní, nemusí být nepříjemné

Vaše společnost pravidelně inovuje a zajímá se o novinky ve vašem oboru. V takovém případě považujete za nutné, abyste tyto informace předali i vašim kolegům a zaměstnancům. Není možné takové množství informací zasílat elektronickou formou. Proto volíte mnohem efektivnější způsob komunikace a vždy uspořádáte školení. Máte pocit, že se vaši zaměstnanci na školení příliš netěší? Uspořádejte je v příjemném a atraktivním prostředí. Vyberte místo s dobrou dopravní obslužností, ale mimo ruch velkoměsta. Také si pečlivě prostudujte, zda hotel nabízí i doplňkové služby.
kongres

Vaši zaměstnanci uvítají možnost lázeňských procedur, jako jsou například masáže, nejrůznější zábaly, nebo kosmetické služby. I wellness centrum s bazénem, saunou, nebo vířivkou je velmi oblíbené místo, kde strávit čas ve večerních hodinách a příjemně si odpočinout. Školení nemusí být jen o učení se novému, ale také o posílení osobních vztahů ve firmě a o rozvíjení týmové práce!