Služby

Využijte komaxit pro vaše strojní součásti

Lakování patří mezi dokončovací operace při výrobě určitého dílu. Jedná se také o poslední operaci před zakončením rekonstrukce či renovace nějaké součásti. Své o tom ví lidé, kteří například renovují automobil, motocykl nebo jakýkoli stroj. Nově nalakovaná součást vypadá vždy lépe než ta opotřebovaná, a proto jsou potřeby této dokončovací operace naprosto zřejmé.
Současná doba dává možnost nanášet barvy mnoha způsoby. Pro kovové součásti se však osvědčila metoda práškového lakování, přičemž princip této metody zní následovně:

alu disk

  • Na dokonale očištěnou a odmaštěnou součást se nanese barva ve formě prášku
  • Vlivem statické elektřiny je zajištěno, že prášek ulpí na lakované součásti
  • Takto nanesená barva se následně nechá v peci vytvrdit
  • Po vytvrzení je barva na součásti stálá, navíc disponuje dlouhou životností

Jinak se práškovému lakování říká také Komaxit. Tohle zonačení je synonymem pro nátěr šedé barvy, který v závěru vydrží opravdu dlouhou dobu, přičemž je zajištěna velmi dobrá mechanická odolnost. Oproti jiným způsobům nátěru, jako je například aplikace laku různými spreji a podobnými metodami, jde v tomto případě o vysoce kvalitní nátěr s mnoha zajímavými vlastnostmi.
práskové barvy

Pro disky či jiné namáhané díly je komaxit ideální
Ať už chcete nechat barvit rám motocyklu nebo třeba Alu disky, je ideální volbou právě prášková lakovna. V té si odborníci poradí se všemi různými díly, ale také celými konstrukcemi. Komaxit je tedy dostupná metoda pro větší, ale i menší součásti, a to s různým určením. Typické využití však tkví v lakování Alu disků, rámů motocyklů nebo konstrukcí výrobních zařízení. Zhotovený povrch je velmi kvalitní, vypadá skvěle, a navíc vydrží i hrubší zacházení.
Lakování je možné realizovat nejenom v kusových zakázkách, ale také v menších sériích, přičemž v obou případech je zaručena vysoká kvalita výsledného povrchu a stálobarevnost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup