Zboží

Vraťte se k přírodě

Nastává podzimní sychravé počasí, za okny ještě vysvitává slunce, ale víme, že se pomalu blíží podzimní počasí a s ním mohou přicházet i nejrůznější nachlazení. Věděli jste, že bylinkové čaje vám s těmito problémy mohou pomoci na skoro stejné bázi jako medikamenty, které koupíte v lékárně? A navíc vám pomůže příroda sama, žádná uměle vytvořená chemická sloučenina.

bylinkový čaj

Pokud se ještě s předstihem začnete obklopovat ovocem a zeleninou a čerpat správná množství vitamínu C, určitě si na vás hned tak nějaká nemoc nepřijde. Velké množství vitamínu C můžete načerpat i z usušené břízy, která pomáhá i s infekcemi a záněty močových cest. Heřmánek je zase skvělým pomocníkem v boji se stresovým vypětím, nebo se zažíváním a problémy s pokožkou. Ženám může dopomoci k regulaci menstruačního cyklu.

Přelijte vroucí vodou a čerpejte vitamíny

Tyto báječné bylinné čaje umíchané z několika usušených rostlin najednou, vám mohou udělat radost jak v horké podobě, tak také v té ledové během letních měsíců, kdy na horké nápoje nemáme ani pomyšlení a vyhledáváme jenom ty opravdu vychlazené nápoje. Kdo z nás ale někdy neměl problémy se spánkem? Ideálním večerním nápojem se tedy pro tyto jedince může stát večerní směs z bylinek jako je meduňka, bezový květ, levandule, tymián nebo máta – samé uklidňující elementy, které vám pomohou svou vůní i chutí ke kvalitnějšímu spánku, který se vám ztratil z dohledu.

čaj z bylinek

Tyto usušené směsi navíc pocházejí z českých a moravských luhů a hájů, takže podporujete i českou a moravskou výrobu a výrobce. Čajové nápoje můžete připravovat i vašim dětem, máte zaručeno, že do nich nebudete zbytečně cpát žádný přidaný cukr nebo dochucovadla, kterých je všude plno a která jim prospěšná vůbec nebudou, na rozdíl od těchto kvalitních směsí. Zamilujete si to celá rodina.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup