Zboží

Vrata v průmyslových objektech a garážích

Průmyslové objekty a garáže jsou často limitovány svou konstrukcí k montáži vrat, která nebrání průjezdu vozidel a průchodu osob v prostoru mezi budovou a interiérem. Bývá to kritérium naprosto zásadní, nejvíce se to projeví při rychlých výjezdech nákladních automobilů, např. hasičské techniky. Z toho důvodu firmy i soukromé osoby považují za nejvhodnější typ vstupní a vjezdové bariéry právě průmyslová sekční vrata.

průmyslová<a href= hal.“ src=“https://n-joy.cz/wp-content/uploads/img_a313204_w2375_t1523876047.jpg“ style=“max-width: 60%; max-height: 60%;“>

Otevírají se kolmo vzhůru, následně se uvnitř objektu deformují a rolují se pomocí soustavy kladek buď podél stropu, nebo střechy. Nezabírají tedy nikde žádný přebytečný prostor, automatika navíc zajistí pohodlnou manipulaci i přes jejich značnou hmotnost. Sekční průmyslová vrata tak tvoří standardní vybavení moderních průmyslových objektů – skladových, montážních a obytných hal.
Vrata mohou být částečně prosklená nebo celokovová a je velmi snadné sladit jejich design s okolním prostředím, s fasádou, střechou, přístřeškem, s nástavbou atd. Jejich pojezdová dráha, která vyžaduje minimum prostoru uvnitř haly, umožňuje využít její kapacitu do svého maxima, rozšíří se tím skladovací linie, manipulační prostor pro vysokozdvižné vozíky, jeřáby a nákladní automobily.

brata

S jakými druhy lamelových sekčních vrat se můžete setkat

  • Velkoplošná vrata ze slitiny hliníku s lamelami částečně prosklenými, vhodná do reprezentativních prostor bez zvláštních tepelně izolačních nároků.
  • Vrata v kombinaci ocelových a hliníkových materiálů s přerušeným tepelným mostem a s izolační vrstvou včetně speciálního izolačního skla.
  • Velkoplošná vrata prosklená s ocelovým rámem a s hliníkovými profily bez izolačních vrstev.
  • Speciální ocelová vrata ze dvou stěn a s vnitřní izolační vrstvou pro zajištění důkladné bariéry úniku tepla z budov.
  • Vrata se skleněnou výplní, která tvoří většinu jejich povrchu. Konstrukce vrat je zhotovena ze slitiny hliníku a výrobek může vzdáleně připomínat výkladní skříň.
  • Velkoplošná vrata se skleněnou výplní – výkladní skříň s tepelně izolační vrstvou.
  • Celokovová vrata z hliníku a oceli s izolační vrstvou uvnitř jednotlivých lamel.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup