Služby

Užijte si konečně volnost, kterou vám nabízí vyšší věk

Neotálejte a podívejte se na některé lákavé nabídky, které nabízíme. Dovolená pro seniory je v posledních letech čím dál tím populárnější. Stačí lidé, kteří se pyšní věkem 55 a výše se tak mohou uchylovat ke zdravotním pobytům, užívat si pobyty v lázních či na jiných procedurách a to za velice nízké a příznivé ceny. Mají mnoho různých výhod, stačí se podívat a do naší nabídky.

Tušili jste kolik lázní vlastně Česká Republika má? A kolik se jich nabízí v rámci ubytování v těchto střediscích? Většina z nich má možnost procedur, které možná ani neznáte nebo jste je ještě neslyšeli. Není se, však čeho obávat, vždy vám dopředu řeknou, co od toho očekávat, co si máte nebo nemáte vzít s sebou a také co se bude dít. Můžete je vyzkoušet všechny, nebo některé vynechat záleží jenom na vás.

Garantujeme nejnižší ceny za pobyty!

Naše ceny jsou opravdu nízké a pro každého garantujeme ty nejnižší. U nás pořídíte opravdu vždy velice výhodně.

v Chcete obdarovat své rodiče něčím výjimečný, protože víte, že by si to sami nekoupili? Tyto pobyty nejsou vůbec drahé, takže si je může dovolit opravdu každý. Pokud chcete rodiče obdarovat, pak jim pořiďte jakýkoliv výhodný program s celým pobytem třeba na pár dní, prodloužený víkend nebo rovnou týden! Mohou si pak navolit své wellness procedury, které je budou zajímat.

Krásný zážitek, kterým můžete někoho darovat. Můžete pořídit jenom dárkový poukaz nebo rovnou objednat celý program i s pobytem pro vaše blízké, aby se z toho nemohli vyvléci.

Starší lidé velice často nejvíce oceňují právě různé léčebné procedury, které jim můžeme připravit. Proto jsou většinou formou pobytů v lázních tyto programy nejpraktičtější a také nejvhodnější. Zde mohou svůj stav konzultovat s lékaři, chodit na různé masáže, ale také zábaly. Výjimkou nejsou ani vířivky či různé druhy koupelí. Od bylinkových, přes špičkové a speciální až po olejové.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup