Zboží

To pravé pro školu i fitness


modrobílé boudičky

Při převlékání každý z nás ocení jistou úroveň komfortu. Bohužel ne vždy mají děti ve škole dostatečně vybavené šatny a převlékací prostory. Dokonce i zákazníci některých fitness center raději dojíždí do vzdálenější provozovny, protože je jim nabídnut lepší servis.

Šatní skříň plechová, dřevěná nebo nerezová bývá často tou nejlepší volbou pro vybavení převlékacích prostor. Finální volba závisí samozřejmě na potřebách Vašich žáků nebo klientů. V naší nabídce si můžete vybírat jen z toho nejlepšího.

mužská šatna modré plechové skřínky

Velikost i provedení na míru

V naší nabídce najdete tolik různých velikostí i provedení, takže vybavit jakýkoliv prostor pro nás není problém. Budete si připadat, jako bychom Vám dovezli vybavení na míru. Standardní varianta skříněk je vysoká 1500mm, patří k ní lavička, odolný zámek a jmenovka. Uvnitř najdete polici, tyč na ramínka a háčky na zavěšení oblečení.
Větrací systém splňuje normu DIN4547, je velmi účinný a uložené oblečení nezatuchne. Všechny hrany skříněk jsou ošetřeny bezpečnostními ohyby a zámkem upraveným proti vlámání. Je možné i přiobjednat omezovač dveří, aby se nevyklápěly do krajní pozice a nedošlo k ohrožení okolí.

Užívejte si našich výhod

· Rychlé a snadné objednávky online prostřednictvím našeho formuláře
· Rychlý výpočet finální ceny
· Množstevní sleva na zakoupené produkty
· Záruční lhůta 7 let
· Doprava zdarma
· Montáž vybavení v ceně nákupu
· Zákaznický servis zdarma

Nakupujte pohodlně

U nás si pohodlně vyberete potřebné produkty z pohodlí Vaší kanceláře. Veškerý servis včetně dopravy a montáže už Vám zajistíme my. Zvolte si společnost s dlouholetou tradicí a ověřenou kvalitou produktů. Sedmiletá záruka je výhodná jak pro velkoodběratele, tak i pro malé živnostníky, stejně jako náš další servis. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si to nejlepší pro Vás i Vaše klienty.

šedé plechové skřínky