Zboží

Taška dělá člověkažlutozelená taška

Tašky jsou součástí našich životů již dlouhou dobu. Existují v nejrůznějších provedeních a podobách. Podstatně nám ulehčují život, jelikož díky nim můžeme přenést snadno více věcí. Využíváme je každý den při nejrůznějších situacích. Na procházky, nákupy i do zaměstnání.

Taková taška ale může být i skvělým reklamním předmětem a požadované informace snadno šířit mezi lidmi. Stačí k tomu jednoduchý potisk, který se o vše postará. A jak takový potisk na tašku dostanete? Oslovte nás a my už si poradíme.

Perfektní reklamou je originální vzhled

Tašky sloužící pro vaši reklamu jsou naší specialitou, nabízíme kvalitní služby, se kterými budete spokojeni

Zvolte si z velkého množství možností tu, která se vám bude nejvíce zamlouvat. Naleznete zde nejrůznější barvy i velikosti. Na výběr máte:
· Tašky bavlněné
· Tašky jutové
· Tašky z netkané textilie
· Vaky na záda

světr, pytlík na zádech

Motiv či slogan závisí pouze na vás, nevíte-li si ale rady, i s tím vám můžeme pomoci. Klientům nabízíme individuální přístup. Sítotisk zajistí věrnost barevného provedení motivu a především jeho výdrž, což je u každodenně používaného předmětu obzvláště důležité. Standardně je možný potisk do velikosti 27 x 33 cm, nicméně na vaše přání, po domluvě, lze volit i nestandardní možnosti.

Od začátku do konce na zakázku vyrobené

Nevyberete-li si z naší nabídky, pak máte možnost druhou. Tašky vyrobené od začátku do konce na zakázku. To se tedy týká velikosti, tvaru, volby uch, hloubky i výšky, materiálu a tím i nosnosti, barvy a samozřejmě i potisku. Není snad nic, co vám v této oblasti nemůžeme splnit.

Obraťte se na nás, potřebujete-li kvalitní reklamní tašky s trvanlivým motivem a originálním vzhledem za příznivé ceny, litovat nebudete. Takovou reklamu, jakou vám tašky umožní, jen tak někdo mít nebude a to bude vaše výhoda.

růžová taška, pes