Služby

Stěhování může být pohodlné a bezproblémové


Naše starosti se stěhováním se většinou týkají toho, abychom v bývalém místě nic nezapomněli a také při stěhování něco nerozbili. Stěhování chce mít prostě každý co nejdříve za sebou. Nahromaděných věcí je ale v mnoha případech opravdu hodně a my marně přemýšlíme, jak se nám to všechno do našeho osobního auta vejde, abychom se museli otáčet co nejméně.

dodávka

  • Řešením je zapůjčení dodávky.

Půjčovna dodávek v Brně disponuje vozovým parkem, ve kterém najdete vždy vhodné řešení. Využít můžete krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem užitkových vozů do provozní hmotnosti 3,5 tuny. Vozidla Ford Transit a Fiat Ducato mají dostatečně velké úložné prostory, do kterých se snadno vměstná i rozložený nábytek nebo jiné objemné předměty. Tím pádem máte jistotu, že se vše nejen pohodlně vejde, ale také se cestou nic neponičí.

  • Díky pronájmu dodávky na stěhování (nebo odvozu materiálu či jiných potřebných věcí) můžete ušetřit nejen čas, ale i významným způsobem náklady.
    • Stačí si propočítat spotřebu paliva při několika počtu cest vlastním osobním vozem a porovnat s náklady na pronájem, které vám nabízí půjčovna dodávek Brno.
    • Nepoměr vás velice překvapí a okamžitě budete mít jasno, které řešení je pro vás efektivnější.

Některé služby jsou bezplatné

Užitkové vozy, které jsou k dispozici, mají v nákladním prostoru dřevěnou podlahu pokrytou kobercem. Tím pádem se eliminuje poškození vašeho majetku při přepravě. Pronájem dodávek Brno vás zkrátka během okamžiku přesvědčí, jaký může být rozdíl ve způsobech stěhování.

  • Bonusem pro vás je nabídka přistavení vozidla na místo určení.
    • Pro Brno střed je tato služba zdarma.

půjčovna dodávek
Bezplatně je také poskytováno zapůjčení vozíku (rudl) i utahovacích popruhů.Všechny vozy mají havarijní pojištění pro ČR i EU, povinné ručení a dálniční známku. Pro lepší manipulaci s vozidlem je k dispozici parkovací kamera. Na požádání vám firma zapůjčí i potřebnou stěhovací techniku.