Nezařazené

Rekonstrukci kuchyně si dobře promyslete

Rekonstrukce kuchyně vyžaduje dobré promyšlení. Chystáte-li se také na ni, pak se neunáhlete, ale pečlivě vše změřte a zvažte. Uvědomte si, co vám ve stávajících prostorech chybí, ale i co chcete zachovat. Máte jedinečnou možnost, nechat si vytvořit kuchyni snů.

Možná si říkáte, že to tak důležité není a až bude nová kuchyně hotová, vše si dotvoříte podle vašich představ. Omyl, pokud vám nebude něco vyhovovat, budete muset dělat kompromisy a to by byla škoda. Měníte přece stávající prostory, aby ke kompromisům nemuselo docházet.
stará kuchyně


Jistě jste už obhlíželi kuchyňské linky v obchodech, ale mnohem lepší možnosti nabízí kuchyně vyrobené na zakázky. Protože tak lze nechat vyrobit i netradiční kusy skříněk, které budou přesně zapadat do konkrétních prostor. Nemusíte se nechat omezovat přesně danými a předem vyhotovenými rozměry sektorového nábytku.
červená kuchyň

Už se nenechte omezovat a zapomeňte na kompromisy

Doteď jste se vy museli přizpůsobovat dispozicím kuchyňské linky, nyní to bude naopak, kuchyňské vybavení se přizpůsobí vašim potřebám a požadavkům. Mezi přednosti kuchyní vyrobených na míru tedy patří především:

· individuální rozměry a rozvržení
· možnost vytvořit skříňky i do atypického prostoru
· dostatečný prostor pro přípravu pokrmů
· dostatek místa pro spotřebiče, nádobí i suroviny
· široké možnosti rozložení nábytku – rohové kuchyně, pultíky atd.
· individuální barevné provedeníNezapomínejte také na to, že důležité je zvolit i barevné provedení. Vše by mělo ladit se zbytkem interiéru, aby váš domov působil jako útulný celek. Pokud chcete například luxusní vzhled, stačí si zvolit lesklé provedení skříněk. To celému místu dodá jedinečný rozměr, který okouzlí každou vaši návštěvu.
Na různé možnosti řešení se podívejte zde .


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup