Služby

První věc, kterou zakoupíte do kanceláře


Opustit jistotu zaměstnání a začít se soukromým podnikáním byl jistě odvážný krok. Už jste si pronajali obchodní prostory a sjednali dokonce pár prvních zakázek. Teď vás čeká důležitý, ale příjemný úkol. Rychle zařídit vaši kancelář, abyste brzy přivítali první obchodní partnery. Zcela jistě bude prvním nábytkem, který vyberete, kancelářský stůl. Při jeho výběru je důležité, abyste měli dostatek místa nejen na počítač, ale i na zápisy do diáře a práci s běžnými dokumenty v papírové podobě.

pracující muž

Určitě volte takový stůl, který je doplněn co největším počtem zásuvek, abyste měli pohodlně vše při ruce. Jakmile si vyberete kancelářský stůl, myslete i na to, že vaše kancelář bude místem pro celou řadu obchodních schůzek a jednání. Příjemné posezení musíte nabídnout hned několika osobám najednou. Proto ke kancelářskému stolu vždy pořizujte i stůl jednací, nebo stůl konferenční, podle toho, kolik osob je třeba zvát na jednotlivé schůzky a zda budou potřebovat si v průběhu jednání dělat poznámky či nikoliv. Je zřejmé, že zápisky na konferenčním stole se pořizují velmi obtížně a je mnohem příjemnější vést takové schůzky u jednacího stolu.

Výběr ostatního zařízení

Veškerý nábytek ve vaší kanceláři musí působit uceleným dojmem. Vypadá opravdu nehezky, když pořídíte jednotlivé kusy v jiných odstínech. Pokud si nejste jisti barevným laděním vašeho zařízení, vsaďte na bílou! Ta bude vždy působit elegantně a moderně a můžete ji snadno kombinovat s výraznějšími doplňky.

přijímací kancelář

Bílá barva je výbornou volbou i v případě, kdy uvažujete o možnosti budoucího rozšíření vaší firmy. Vybírat nový nábytek opět v bílé barvě je snadné a nevystavujete se riziku, že nebude ladit s původním zařízením vaší kanceláře.

Prohlédněte si naši nabídku kancelářských, jednacích i konferenčních stolů. Zboží máme skladem a na jeho dodání nebudete čekat dlouho!