Zboží

Průmyslový spojovací materiál pro všechny výrobce


Výrobce spojovacího materiálu nabízí skutečně širokou škálu svých produktů. Zpracovatelé různých plechů, ale i automobilový či strojírenský průmysl může tak využít jeho služeb, jelikož si lze vybrat nejen vysoce kvalitní spojovací materiál, ale rovněž získat i odpovídající komponenty pro svoji výrobu či zpevnění. Distributoři nezůstávají stranou a tak mohou snadno nabízet široký sortiment svým zákazníkům podle odvětví nebo prodejny. Nechybí různé druhy nýtů, lisovací či přivařovací prvky, matice, závitové vložky a mnohé další.

spojovací materiál

Nabídka nýtů

Pokud se zaměříme na nabídku trhacích nýtů, tak zjistíme, že i zde je možnost velkého výběru tohoto sortimentu. Trhací nýt je v podstatě spojovací prvek, který je složený ze dvou částí – těla a trnu. Tyto dvě složky vytváří trvale nerozebíratelný spoj, který je nejvhodnější pro mechanické spojování, kdy je například přístup pouze z jedné strany. Pro jejich aplikaci jsou vhodné speciální nýtovací kleště. Vybrat si lze skutečně z pestré nabídky, rovněž není problém pořídit trny hliníkové nebo nerezové. Ovšem daleko větší efekt mají samotné hlavy, které mohou mít plochý tvar, zapuštěnou nebo velkou hlavu. Případně si lze zvolit multigrip, trhací nýt rozštěpený, vroubkovaný a mnohé další, což umožňuje skvělou možnost volby přesně podle potřeby. V nabídce nechybí ani barevné trhací nýty.

Jednoduchá a rychlá spojovací technologie

Poměrně dost velký výběr se nabízí v nýtovacích hlavicích. Podle potřeby lze zvolit různé provedení přesně na míru. Nýtovací hlavice jsou nepostradatelným spojovacím prvkem.

nýtovací matice

  • ­jsou ideální pro vytvoření závitu do plechu nebo jiného materiálu
  • dokáží spojit i více kusů dohromady
  • díky nim se získá neporušený závit, ten je připravený k přišroubování dalšího materiálu
  • závity jsou naprosto odolné
  • přístup z jedné strany se dá vyřešit díky nýtovacím hlavicím velmi snadno

Výrobce spojovacího materiálu nabízí další možné prvky a služby, včetně různých modulárních systémů a příslušenství.