Služby

Pokazil se vám notebook? Zkušený opravář si s tím poradí


Poškození notebooků jsou v dnešní době poměrně častá. Nejedná se vždycky pouze o interní závady, příčinami může být také nevhodné uživatelské chování. Ať už je ale příčina a následná závada jakákoliv, tak vždycky platí, že servis a opravárna notebooků Praha 4 nalezne a uplatní to správné řešení. Vylité pití do klávesnice, zanesené chlazení nebo třeba poškození displeje, toto všechno jsou problémy, které jsou na každodenním pořádku. Jejich opravdu je finančně dostupná, proto se vám to určitě vyplatí více než kupovat nový model.

Bohaté servisní služby

V rámci servisních služeb se nejčastěji uplatňuje právě výměna starých poškozených dílů za nové, plně funkční a zcela kompatibilní. Kromě tohoto můžete také využít možnost kompletní aktualizace systému, nebo třeba instalaci či reinstalaci operačního systému, což jsou stále úkony, které ne každý sám ovládá. Pokud chcete svůj stávající model ještě více vylepšit, i když třeba funguje správně a není na něm nic špatně, tak můžete využít službu upgrade jednotlivých komponentů.

Samotný servisní úkon je jedna stránka věci, druhou stránku tvoří druhotné služby, které nejsou primární, ale i tak jsou velmi důležité. Hovoříme zejména o odvozu notebooku určeného k opravě přímo na dané místo, dále o zálohování dat, čištění od nečistot, aktualizace a tak dále. Odborníci mají s opravami opravdu bohaté zkušenosti, díky čemuž dobře vědí, co zákazníci požadují a potřebují. Kromě profesionálního přístupu a špičkových služeb vás také mile překvapí cenová stránka. Mnohdy se totiž říká, že se oprava starého kusu ani nevyplatí, že je výhodnější koupit nový. Pokud ale narazíte na kvalitní servis, který jedná férově, tak je možné toto tvrzení právem zpochybnit.