Děti

PODPOŘTE V DĚTECH ZVÍDAVOST A KOMUNIKAČNÍ DOVEDNOSTI


Interaktivní knížky pro děti ožívají díky mluvícímu peru

Praha 14. 08. 2023

Nakladatelství Geniuso s.r.o., součást nakladatelského domu MarDur s.r.o. přichází na český trh s interaktivními vícejazyčnými knížkami pro děti, které získali příspěvek z Evropské Unie pro svoji jedinečnost.

Geniuso mluvící interaktivní knihy TADA pro děti jsou slovenským produktem, který přišel s konceptem mluvících knížek na slovenský trh jako první. První úspěchy a zejména pozitivní zpětná vazba od maminek či přímo od dětí se stala hlavní vizitkou Geniuso mluvících knih. Portfolio slovenských TADA zvukových interaktivních knih pro děti je různorodé a knížky se dají přepínat až do 8 jazyků.

Některé jsou více zábavné a hravé, jiné jsou zaměřeny na práci s příběhem a u dalších se klade důraz na cizí jazyky. V nabídce jsou i knížky, které jsou určeny pro děti od 2 let, které ještě neumí číst. S Geniuso mluvícími knihami se děti mohou naučit nejen cizí jazyk, ale jsou vhodné také pro rozvoj komunikačních dovedností a slovní zásoby. Mluvící knihy totiž využívají celou řadu her, říkanek a písniček podporujících motivaci k mluvení ak rozvoji dětské slovní zásoby. Při práci je proto využívají i logopedi.

děti

Geniuso nabízí na svém eshopu set knížka a pero mnohem levněji než firma Albi. Knížky mají měkkou vazbu, ale celkově mají mnohem více obsahu. Pokud hledáte interaktivní hračku pro děti od 2 let a zároveň učebnici angličtiny pro předškoláky, interaktivní knížky ze série TADA mohou pro ně být smyslupným a zábavným dárkem.