Služby

Podnikání není procházka růžovou zahradou


Každý kdo se rozhodl vzít svůj osud do svých rukou, tak se mohl setkat s nějakou překážkou, která mu znepříjemnila cestu. Zvláště pokud jste se rozhodli podnikat a doba bohužel není moc příznivá. Platit se musí, ale z čeho vzít? To je již na pováženou, zvláště pokud došly finanční rezervy a dlužníci neplatí za dodané služby nebo zboží. I nejhoršímu se dá předejít, zvláště pokud vlastníte nemovitost. Samozřejmě je to v podstatě poslední řešení, ale pomoc je celkem snadná a férová. Jak již tušíte, tak budete muset přistoupit na možnost, která je sice těžkým rozhodnutím, ale řešením. Prodej nemovitosti ale nemusí být tak dramatický, jak si můžete na první pohled myslet. Stačí si vybrat férovou nabídku například od reality Maxima a úleva se prakticky dostaví velmi brzo a možná i jiným bydlením.

dům (1)

Peníze jsou brzo na účtu

Pokud zvolíte prodej domu, ale rovněž to platí i na prodej bytu v osobním vlastnictví, tak nemusíte dlouho čekat na kupce. Dokonce peníze můžete mít během 48 hodin na svém účtu. Můžete si prakticky s nimi naložit podle vaší potřeby. Tento princip je totiž velmi jednoduchý. Je pravdou, že výkup nemovitosti v současné době nevyužívají jen dlužníci, ale častokrát je to jistá pomoc při řešení redukci nákladů a přestěhování se do menšího prostoru. Možností, jak využít tuto nabídku je hned několik.

prodej bytu

Výkup nemovitosti má svůj postup:
· V první řadě nemovitost se převádí do vlastnictví realitní kanceláře, čímž se celý proces prodeje velmi výrazně usnadní.
· Díky tomu získáte od ní peníze téměř ihned a častokrát i do 48 hodin.
· K dispozici máte až 90 % z tržní ceny, ale samozřejmě záleží na podmínkách a domluvě
· Stačí vyplnit formulář a reality Maxima se s vámi spojí.
· Odhad tržní ceny se zpracovává transparentně a profesionálně.
· Veškeré smlouvy a náležitosti budou připraveny od předních znalců a odborníků.
Tento postup není jediným řešením. S Maxima reality, ale naleznete ten nejlepší a nejrychlejší způsob.