Zboží

Pergoly pro vaši každodenní pohodu

Příjemné místo pro vaše posezení na zahradě, prakticky za každého počasí, vám poskytne vhodně vybraná pergola. Pokud se při některé procházce zaměříte na tento prvek, pak zjistíte, že typů pergol je skutečně nepřeberné množství. Dalo by se říci, že co zahrada, to jiná pergola. Některý šikovný domácí kutil si dovede tento přístřešek postavit svépomocí. Výhodnější ale je, pokud se o to postará zkušená stavební firma.

hliníkové pergoly

  • Může vám pomoci s výběrem především v problematických místech.
  • Například tam, kde je svažitý terén nebo nekvalitní podloží.

Další výhodou je to, že si stavební firma poradí i se složitými projekty atypických pergol. Tento typ přístřešků nachází mnohem širší uplatnění. Stále více se objevuje kupříkladu jako součást venkovního posezení penzionů.

Hliníkové pergoly mají celou řadu výhod

Velice důležitý je výběr materiálu, ze kterého bude pergola vyrobena. Nejvíce oblíbená je celohliníková konstrukce. Vyniká především vysokou odolností, nenáročnou údržbou a dlouhou životností. A to přesto, že se jedná o lehký materiál. Hliníkové pergoly se dají vyrobit přesně na míru vašim požadavkům a prostorám, ve kterých budou instalovány.

pergola

  • Hliníková konstrukce pergoly může být doplněna polykarbonátovou střechou.
  • Nejoblíbenějším typem je takzvaná pultová střecha.

Pergoly s pultovou střechou mohou být volně stojící nebo se dají připojit k domu.Můžeme tedy říct, že je to typ, který je shodne s každým prostředím. Zajímavé řešení poskytuje střecha s výplní ze skleněných tabulí. Prosklené pergoly volí lidé, kteří počítají spíše s večerním posezením. Výhled na večerní oblohu skrz střechu pergoly je totiž velice romantický a poskytuje dokonalou relaxaci pro unavenou mysl.

  • Zvolit také můžete pergolu s bioklimatickou střechou, která umožňuje natáčení střešních lamel podle aktuální potřeby.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup