Služby

Pěkně si to nakreslete a potom vytiskněte


Prosím? Mám vytisknout domeček pro panenky a darovat papír s obrázkem domečku dcerce? To přece nemůžete myslet vážně? – Ale kdepak! To si říkáte jen půl pravdy! Nebuďte hned tak nerudný. Přemýšlejte.
· Chcete, aby si dcerka s domečkem hrála?
· Chcete, aby si jednotlivé kousky brala do rukou a přemísťovala je?
Potom přece nemůže jít o běžný tisk, ale o tisk trojrozměrný! Tak zvaný 3d tisk! Chápete?

tiskárna

3D tiskárnu můžete využít nakonec i pracovně
Máte skvělý nápad s tím domečkem pro panenky, to je fakt. Ale nemusíte sáhodlouze přemýšlet o tom, kde vezmete čas na jeho uskutečnění. Nejprve si musíte udělat nějaké ty nákresy, aby poměry jednotlivých dílů byly realistické. A potom musíte po večerech strávit u ponku dlouhé hodiny s pilkou a ostatním nářadím. To už abyste začal.

Nebo je tu ještě právě druhá varianta, která zahrnuje jen ty nákresy. A to ostatní za Vás udělá 3D tisk. S největší pravděpodobností Vás taková varianta ani nenapadla. Tento tisk není klasika na papíře, jak ji znáte z kanceláře. Tento tisk zajistí jednotlivé díly domečku pro panenky bez těch dlouhých hodin strávených v dílně u ponku!

Víte, možná byste mohl popřemýšlet i o tom, zda by se Vám taková šikovná 3D tiskárna nehodila i k Vaší práci. Možná potřebujete modely, nebo makety k prezentacím. Nebo potřebujete vyrobit složité náhradní díly. Možná byste se mohl zamyslet nad výrobou doplňků do domácnosti. Těch možností je neskonale mnoho. Jen volba technologie je moderní a odlišná.

tisk

Už je Vám jasný tisk domečku?
Jste už tedy v obraze, jak je myšlen tisk domečku pro panenky? Zalíbil se Vám nápad vytvořit dárek pro Vaši ratolest touto moderní technologií 3D tisku? Pokud ano, pusťte se do podrobných nákresů, které Vás stejně neminou, a zadejte tisk. A když zjistíte, že 3D tiskárna je skvělým pomocníkem nejen při výrobě dárku, jednoduše si ji pořiďte a využívejte jejích předností i v práci.