Zboží

Ohřívejte chytře a levně

Celá řada moderních technologií a nových materiálů se v poslední době uplatňuje i při stavbách a rekonstrukcích rodinných domů. Mají jeden společný cíl. Zajistit svým uživatelům co nejpříjemnější bydlení. A jaké bydlení je příjemné? Takové, které vás nestojí moc peněz. Proto se v současnosti klade velký důraz na moderní úsporné spotřebiče, proto se zhotovují protokoly o energetické náročnosti jednotlivých staveb, proto mnoho majitelů rodinných domů přistoupilo k zateplení fasády, výměně oken, nebo střechy. Žít v domě, který je přítelem vaší peněženky, je otázkou ekonomickou, ale také ekologickou. Investice do těchto typů úprav a rekonstrukcí jsou podporovány i dotačními programy, a proto se rozhodně vyplatí přistoupit k takovému kroku co nejdříve.

panely

Krok správnou cestou
Majitelé rodinných domů často velmi váhají, než se rozhodnou pro nákladnou rekonstrukci. Přesto by si přáli, aby se jejich platby za energie snížily. Pokud chcete vyzkoušet, jakou úsporu vám nabízejí alternativní zdroje energie, ačkoliv se vám nechce započnout náročné stavební úpravy na domě, máme pro vás jednoduché řešení. Pořiďte si fotovoltaické panely na ohřev vody.

Oblíbíte si je i vy
Pro jejich instalaci nebudete potřebovat žádné speciální povolení a je velmi snadné připojit je na stávající bojler, který právě teď využíváte. Už od prvního dne vás ohřívání vody pro celou vaši rodinu nebude stát téměř nic. Je velmi snadné si spočítat, kolik můžete ročně ušetřit. Pro rodinné domy je tento systém ohřevu vody ideální, jelikož nepředstavuje závratnou počáteční investici, a přesto je velkým přítelem rodinného rozpočtu.

sluneční soustava

Na naše pracovníky se můžete kdykoliv obrátit. Jejich dlouholeté zkušenosti z oboru jsou zárukou toho, že dokáží najít nejlepší a nejvýhodnější řešení i pro vaši rodinu. Už velmi brzy budete platit mnohem méně!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup