Zboží

Není kotel jako kotel


Kdybychom si u nás v zimě netopili, zřejmě bychom pomrzli. A tak jsme si všichni zvolili nějaký ten typ vytápění a hřejeme se přinejmenším v zimě. A často nejen v zimě. Potřebujeme mít teplo doma, potřebujeme ho na pracovištích i v kdejaké veřejné budově, čímž pochopitelně nemyslím jenom nějaký veřejný dům. A častým zařízením, které se nám stará o příznivou teplotu v našich objektech, jsou kotle.

kotel

Dobrým pomocníkem je pro nás třeba kotel na biomasu, a to nejen proto, že nás dokáže uchránit před zimou, ale také ve srovnání s topnými tělesy spalujícími uhlí neškodí tolik životnímu prostředí skleníkovými plyny. Spálit se tu dají dřevní štěpka, hobliny, drcené dřevo, odřezky z výroby včetně dřevotřísky, měkké brikety i pelety, takže se tyto kotle hodí zejména těm z nás, kdo mají k podobné biomase snadný a levný přístup jakožto k odpadu z výroby.

Takové průmyslové kotle na biomasu jsou tedy našimi nesporně užitečnými pomocníky. A to nejen proto, že dokážou šetřit přírodu a peníze, ale třeba i proto, že mají plně automatickou regulaci, jsou vysoce komfortní a bezpečné a přizpůsobit se dají různým přáním jejich uživatelů. A co bychom si mohli přát víc, že?

kotelny

A tak můžeme být hrdí na to, že právě tyto skvělé kotle nejsou ničím dovozovým. Ty nám nabízí náš, český výrobce kotlů. A nabízí nám nejen jejich dodávku v rozmontovaném stavu, ale i kompletaci a instalaci a pochopitelně i pozdější servis. A protože se už dávno říkalo, že ‚kdo chvíli stál, už stojí opodál‘, má tento výrobce zmíněných kotlů spolu s externími odborníky a institucemi i neustálou snahu o zdokonalování svých výrobků, takže se tu určitě nezaostává za světem.
Nikdo se tedy nemusí bát, že by byl s takovým kotlem pokutován za znečišťování ovzduší nebo že by bylo složité zajistit si záruční i pozáruční servis. A každý si může v klidu a pohodlně topit.