Zboží

Několik desítek druhů velkých i malých


Světové značky, prvotřídní kvalita, prověřené druhy a nízká cena. To všechno jsou vlastnosti, které najdete právě v sortiment zboží poppers. Disponujeme menšími i velkými druhy. Některé lahvičky jsou pouze do 15 ml jiné větší až do 30 ml. Všechny produkty jsou kvalitní a prověřené .

svaly

Rush Ultra Strong je nejoblíbenější produkt. Ten je známý po celém světě a každý den se právě této lahvičky prodá miliony kusů po celém světě. Jedná se o prvotřídní kvalitu za velice nízkou cenu. Tento produkt nabízíme hned v několika variantách. Je dostupná verze Rush Liquid Incense nebo Rush Ultra Strong. Další je k dostání varianta Big Ultra Strong. Mezi další oblíbené a hojně kupované se řadí Amsterdam.

Na výběr je i z dalších druhů. K dostání jsou novinky, které se obměňují, ale i klasické a světově proslulé značky. Vybírejte z toho nejlepšího za příznivou cenu. Ta potěší vaši peněženku a lahvička zase vaše smysly.

muž

Dobírka i bankovní převod

  1. Zboží můžete zaplatit bankovním převodem i dobírkou při převzetí. 2. Balíček vždy zasíláme jako diskrétní zásilku. Nejde poznat, co se v ní ukrývá a proto tímto způsobem chráníme vaše soukromí, které zůstane nenarušené. Nikdo nepozná, co se v balíčku ukrývá. Diskrétní zásilky, nízké ceny a široký sortiment, to všechno jsou klady, díky kterým se k nám zákazníci stále vracejí. 3. Využít můžete také různé slevy. Již nyní je pro vás připraven program: „jeden v akci“, za skvělou a velice rozumnou cenu. Jedná se o balíček, většinou dvou kusů čističů, které jsou za báječnou cenu. Jeden malý, druhý větší a za tak nízkou cenu, že budete moci vyzkoušet, kolik příchutí budete chtít. Každý čistič má svůj individuální zápach, a ačkoliv se účinky moc neliší, lidé si rádi vybírají z různých druhů a stále zkoušejí nové věci. 4. Další slevy jsme připravili pro naše věrné zákazníky. Jakmile u nás párkrát nakoupíte, stanete se automaticky věrným zákazníkem a můžete získat slevu až do 15% z příští celkové hodnoty nákupu.